Klinika.lv/ Dr Juris Purins - Bezkaunīga attieksme

Bezkaunīga attieksme! Vienīgā iespēja operācija tagad un tulīt! Gandrīz piespiedu kārtā sāk runāt tikai par palikšanu pie viņa.
Atnācu tikai uz konsultāciju par muguras sāpēm, paņēma visas iespējamās analīzes.
Nākamajā dienā atnācu, teica, ka ir jāpaliek pie viņa slimnīcā (tas ir min45 eur/dienā)
teicu, ka man ir apdrošināšana un lai iedod analīzes un sazināšos ar apdrošinātājiem, lai apmaksā visu. Tas klauns saka: "es neesmu banka, runā ar viņiem pats, es tev čekus izrakstīšu, pēc tam iesniegsi"
pēc tam muguras operācija uttt. Mugura sāp bet nav tā ka nevaru paiet, un darīt dienas darbus.
Beigās sāka lamāties, ka gribu iet pie ģimenes ārsta.
Beigās aizgāju pie ģimenes ārsta nosūtījums pie fizioterapeita + zāles dzert (15 eur koā)