www.sudzibas.lv Klīnika Ūdensroze Netika veikta kvalitatīva ārstēšana, kas noveda pie pacienta miršanas

Klīnika Ūdensroze - Netika veikta kvalitatīva ārstēšana, kas noveda pie pacienta miršanas

Mans tētis "ārstējās" privātājā klinikā "Ūdensroze" 2022. Gada septembrī-oktobrī, pavadīja tur 28 dienas un vecāķi par to samaksāja gandrīz 10.000 eur. Tētim bija nopietnas neiroloģiskās problēmas, svara zudums, bezspēks, ko šī uzņēmuma specialisti apņemās uzlabot. Taču pēc tam jau sapratām, ka tēva diagnoze un problēmas nav gluži šīs klinikas profils, par ko kad uzņēma tēti neviens no ārstiem nebija pateicis, jo vajag taču "uzvarīties" uz cilvēka Veselības. Beigās tētiem ar viņa problēmām uztaisīja tikai kopējo asins analīzi, deva medikamentus, proteīnus, lai uzlabotu svaru, ar viņu strādāja psihologs un tas viss vairāk izskatījās pēc baigi krutās sanatorijas un narkomānu rehabilitācijas, nevis ārstēšanas. Beigās pēc mēneša tēti savācam uz mājām tādā pašā stāvoklī, kā atvedām uz turieni, un pēc trīs nedēļam viņš nomira. Tā kā ļoti neiesaku šo iestādi, ja jums rūp jūsu tuvinieki! Jo šiem necilvēkiem rūp tikai nauda, nevis pacientu Veselība!

Vēl gribēju piebilsts, bijām samaksājuši lielu naudu, taču tēti vēl meģināja apkrāpt papildus, jo itka maksājot kasiere kļūdījās un samaksājām mazāk, neka bija izsists pēc kvīts! Taču bijam samaksājuši pilno summu un kad atkāpamies maksāt vēl un teicām skatīties videoierakstus - situācija atrisinājas pati pa sevi!

Good Intentions 20.03.2023

Izsaku līdzjūtību. Vienīgi gribētos zināt, kā un vel pa tādu naudu var ielikt cita profila slimnīcā?