www.sudzibas.lv Kliģi Biju pilnīgā šokā no redzētā

Kliģi - Biju pilnīgā šokā no redzētā

Tikko bijām kāzās šajā viesu namā, esam tur bijuši jau vairākas reizes(dažus gadus atpakaļ) un biju pilnīgā šokā no redzētā...Respektīvi-grīdas netīras(nemazgāta), santehnika salauzta(podi danco pirms apsēšanās), apkārtne nekopta(viss aizaudzis), numuriņos ne dvieļu, ne tualetes papīra...Kad sāku jautāt izrādās pagājušo gadu tur pārvaldnieki nomainījušies, nu bet šis nav pārvaldnieks bet ritīgs dienas zaglis(iepriekš bija pārvaldniece-dāma gados-bet ar perfektu tīrības, kārtības un takta izjūtu) .Naudu plēš pieklājīgu (tādu pašu kā treknos gados)un pats neko nedara bet apmeklētājiem jāmaksā milzu nauda 450 ls ...No līgavas vēl sapratu ka no rīta ir klāt pienākusi pārvaldnieka sieva un teikusi lai numuriņos (kur ciemiņi pa nakti sabīdījuši gultas kopā) viņa(līgava) sabīdot gultas pa vietām...Nu vispār nav vārdiem vietas...

S shalle 25.08.2009

PEDERASTI BĻAĢJ TUR NOTEITI SMIRD PĒC SASVĪDUŠĀM CŪKĀM...

E es 26.08.2009

a, kur mans komentārs par to ka nevis tolete, bet tualete??????????? nu normāli, augstāk stāvošo, "piderasti (starp citu, pederasti) atstāj, un manu izdzēš... kam tad tā lapa ir domāta???

E es 26.08.2009

oooooo, izlaboja gan to toleti...

K Kalniņuģimene 29.08.2009

Runājot par atpūtas bāzi "Kliģi". Cik cilvēku, tik viedokļi, es piemēram nepiekrītu iepriekšs rakstītajam. Cik esam bijuši šajā atpūtas bāzē, ne vienu reizi neesam vīlušies, jo tāda apkalpošana un tīrība reti kurā bāzē ir šajos laikos sastopama. Itīpaši cilvēcīga attieksme no saimnieku puses. Tādiem saimniekiem visu cieņu, cepuri noņemt viņu priekšā. Esam bijuši vairākos pasākumos šājā bāzē, esam redzējuši, kā visa ģimenīte kopīgi pļauj zāli, lasa zemē sakritušos zarus, ravē lielos puķu dārzus, lai apkārtne izskatītos perfekta. Prieks bija noskatīties!Viesu mājā tiek piedāvātas visas istabiņas, jo katra istabiņa ir savā krāsās (zilā, zaļā, gaiša, vijoletā un tt.) Tiešām jauki, tīrība bijusi vienmēr! Manas domas ir tādas, kaut ko tādu var rakstīt tikai skauģi vai cilvēki kuriem kaut kas nav kārtībā!!!

Ar cieņu,

"Kliģu" patstāvīgie klienti
Kalniņu ģimene

H helga 29.08.2009

Bij pasākumā iepriekšējās pārvaldnieces valdīšanas laikā. Jā perfekta kārtība bija, bet režīms kā padomijā. Tas bija kuriozs pasākums pēc kura Ausmiņas izņācienus u izlēcienus vēl tagad ar smīnu kolektīvs atceras.

S Sandra 05.09.2009

Par Kliģiem neko sliktu nemāku pateikt, cik mēs esam tur pabijuši, cik kāzas nav svinētas viss vienmēr ir bijis ideāli, vienkārši cilvēkiem laikam ir skaudība liela! Pati labākā vieta "Kliģi" vismaz mūsu pusē nekas slikts nav dzirdēts, un draugiem vienmēr iesaku šo vietu.

G Guntis 13.09.2009

Nedēļu pavadīju "Kliģos" kopā ar 50 jauniešiem no 6 dažādām valstīm. Vislabākās atsauksmes par viesu namu, pirti, apkārtni, attieksmi. Visi jutāmies šeit ļoti ļoti labi. Paldies Inesei un Jānim!

Q qsc 21.02.2014

Sveiki, es gan par so vietu varetu teikt, ka apkartne un daba ir skaista, telpas un pirtis labas, bet sanitara puse pieklibo, beiktas peles skapisos, netiri trauki, uz palodzem beiktas musas un ...!Pa traukiem naudu nem bet trauki ir dazadi un trukst, apkartne nolaista druma laikam saimniecei klibo ar caklumu, bet parvaldnieks vispar soks par tadu bezadbildigu cilveku!Esmu saja viesu nama bijusi neskaitamas reizes, vietu var glabt ar labu parvaldnieku milie domajat ko darat!

L Latio Fox 22.02.2014

Beiktas peles???
Ha
Tu noraadi uz paarvaldnieka kluudaam, bet pats izskaties skolaa negaajis!!!

D daiga zvirbule 26.02.2014

Tiešām smiekli nāk :)))! Jāsāk jau ar to, ka sūdzās jau tie kam kaut kas skauž, acīs vieni, aiz muguras citi. Ja jau kas nepatīk cilvēkam, viņam tak ir dota mute, ne tā? Vai tad liek braukt uz turieni, ja tur viss tā nolaists. Pats (i) raksti, ka esi bijis(usi) vairākkārt :)), ko tad tas liecina? Ha! :)) Cik lasu visādas sūdzības, visi ir varoņi apkakāt citus mākam un slēpties aiz izdomātiem nikiem. Un ja tik traki ko velcies uz turieni, ko brauc, ko maksā to lielo naudu kur žurkas nosprāgušas un februārī tik pelēks un nolaists? Mušas viņai traucē...tie tak ir lauki, toč liekas, ka "ģerevņa" raksta aiz neko darīt. Ka tik citam ieriebt. Tāda tā mūsu tauta ir. Fui! Varbūt ej pats(i) piesakies un rukā tur nekurienē :)vai arī sēdi savā dzīvoklī un brauc uz mežu bekot!
Tavā vietā cilvēkiem atvainotos, bet tev jau to nesaprast!

Daiga&Ilvars Ozoliņi
(Tukuma raj.)

T taurenis 09.06.2015

Nesen biju atpūtas bāzē Kliģi, vieta ļoti skaista, viss sakopts un tīrs. Attieksme vienkārši burvīga, saimnieki laipni un saprotoši. Atpūtāmies Pūces mājā, viss bija augstākajā līmenī, pat negribējās braukt prom. Laikam tur nomainījās pārvaldnieki, visiem iesaku šo vietu, lasu komentārus un nevaru iedomāties, ka tā ir bijis.
Māra no Rīgas

M Markusz 09.08.2015

Kliģi ir labāka atpūtas bāzē visā Latvijā. Tur ir tik skaisti. Un vis ir labi. Braucam uz turieni ļoti bieži. Vis ir ok.