www.sudzibas.lv Kļavas Lapa Vecs, dārgs ēdiens

Kļavas lapa - Vecs, dārgs ēdiens

Kafejnīcā, kura atrodas origo tirdzniecības centrā, rīgas stacijas tunelī "Kļavas lapa" ir vecs ēdiens. Šodien ap pkst. 11. 00 bija iepriekšējās dienas veci cepti puķkāposti. Viņi bija bezgaršīgi pat sacietējuši. Kafejnīcas vadība pie manis nepienāca, pienāca pavārs, kurš apgalvoja, ka bezgaršīgie vecie puķkāposti ir svaigi un garšīgi. Atteicās atdot naudu par veco pārtiku, piedāvāja kaut ko citu paņemt. Atteicos, jo jau kuro reizi sastopos ar negaršīgu pārtiku šajā kafejnīcā'. Vienu reizi ēdiena izsniedzēja brīdināja, ka ēdiens, kuru biju izvēlējusies, ir vecs, labāk, lai ņemu ko citu. Toreiz runa bija par zivi. Šodien pārtiku izsniedza cita sieviete un nepabrīdināja. Esmu šajā kafejnīcā šad tad ieskrējusi kaut ko pirms vilciena atnākšanas apēst, jo kafejnīca atrodas tuvu vilcienam. Esmu ēdusi arī viņu ceptos puķkāpostus, kuri līdz šim bija labi. Tādēļ varu salīdzināt kādi ir labi svaigi pagatavoti, kādi ir veci puķkāposti. Pārtika vienmēr tur it vienveidīga. Svaigi ir vienīgi cepti kartupeļi, kuri turpat acu priekšā tiek izcepti. Esiet uzmanīgi ar šo kafejnīcu! Būtu izsaukusi raidījumu bez tabu, bet steidzos uz vilcienu. Naudu man tā arī neatdeva. Būtu labi ieviest kafejnīcās ierosinājuma grāmatas kā bija kādreiz. Tur varētu ierakstīt savas pārdomas par ēdienu un ieteiktos uzlabojumus.