www.sudzibas.lv Kļavas Lapa Kijevas kotletes ar puvuma smaku

Kļavas lapa - Kijevas kotletes ar puvuma smaku

Nopirku 4. Novembrī līdzņemšanai vakarpusē 3 kijevas kotletes.. Pēcāk konstatēju ļoti agresīvu puvuma smaku šīm kotletēm. Šis uzņēmums turpina darbu šajā lokdaunā, kad nav apgrozījuma un uz savām siltajām vitrīnām silda laikam pat viarāk kā vienu dienu savus produktus par dārgām cenām. Ņemot vērā, ka ar pārtiku var arī noindēties, jautājums, kas uzņemas atbildību? Vai šim uzņēmumam škiet, ka viņi var mierīgi tirgot vecu produkciju (kotletes bija ne tikai apkaltušu virspusi, bet arī ar smirdīgu apakšu un viduci) un indēt cilvēkus? Vai valstī valda ne tikai lokdauns, bet arī visatļautība? Pat sunim nedrīkst dot vecus produktus, ja gadījumā uzņēmums domāja ka es tās kotletes varēšu atdot sunim.
Publisks fui!
P. S. Ja pērciet kaut ko šajā Kļavas lapā, stacijas laukums 2, origo, tad pēc nopirkšanas paostiet nopirkto ēdienu.

05.11.2021

P

P paldies 05.11.2021

Pieļauju, ka pērkot vārītus griķus bez piedevām, viss būs ok. Par pārējo bez garantijām!