www.sudzibas.lv Kļavas Lapa Briesmīgs ēdiens

''Kļavas Lapa'' Origo - Briesmīgs ēdiens

NEKAD vairs nespersim savu kāju šajā iestādē, tas bija briesmīgi.Šodien ap pusdienlaiku nolēmām ar draugu aiziet papusdienot šajā kafejnīcā, kur jau manu uzmanību piesaistīja tas, ka darbiniece ar rokām grābstījās gar frī kartupeļiem, tas jau pārkāpj higiēnas prasības. Paņēmu ceptu zivi ar sieru, un atsevišķi krabju salātus un saldo ēdienu, draugs kartupeļus un kotleti un arī saldo, padzerties sulu un kefīru, kopā samaksājām 7,20 ls!!!Nu ko gājām baudīt ēdienu, zivs cieta un sausa, bet salāti SASKĀBUŠI, labi ieēdu zivi un tad cerēju, ka saldais vismaz neliks vilties, un jā arī saldais SASKĀBIS, pirmo reizi sajutu šādu garšu savā mutē, nevienam tiesām nenovēlu uzzināt kā garšo saskābis šokolādes krēms.Draugam arī nepaveicās, viņam auksti kartupeļi un deserts arī saskābis.
Nu ko, es ceru, ka šī iestāde piedomās pie tā kādu pārtiku jūs dodat klientiem, lai pēc tam tas viss nebeidzas ar vēdera problēmām, par naudu, kas izmesta vējā nemaz nerunājot.

K