www.sudzibas.lv K&K studija Emocionāla un fiziska vardarbība pret bērniem

K&K studija - Emocionāla un fiziska vardarbība pret bērniem

Bērni apmeklēja k&k studijas organizētu pasākumu, kas izvērtās par pilnīgu murgu un bērniem vajadzēja braukt pakaļ pirms pasākuma beigām. Pasākuma organizētāja krista šeļegovska pārkāpj bērnu tiesības un veic gan fizisko gan emocionālo vardarbību pret bērniem neievērojot to vēlmi darīt vai nedarīt kādu no viņas uzdotajiem uzdevumiem.

Kā piemāru var minēt sekojošus faktus:
1. Puišiem jāpārģērbjās meiteņu drēbēs un savas atdot meitenēm (atteikties no šādas darbības nebija iespējams)
2. Bērnu, kas bija sniedzis izziņu par atteikšanos no peldēšanās ar spēku tika iemests dīķi (ar drēbēm) .
3. Seja bija jāsmērē ar dubļiem, ja nedari, tad tiki sodīts.
4. Organizātore stāsta par savu psiholoģisko nestabilitāti pēc bērna piedzemdēšanas un tīšu iekļūšanu autoavārijā depresijas stāvoklī! Vai pusaudžiem tas ir jāzin? Vai tādu cilvēku vispār var pielaist pie darba ar bērniem?

Lūdzu stipri izvērtējiet jebkādu pasākumu ar kristas piedalīšanos apmeklēšanu!

A Adelina Udre 01.06.2019

Es nesaprotu kas jums kaiš Krista un Kristaps veido labākās nometnes pasaulē ja jūs to nesaprotat tad esat galīgi atdauzījušies !

A Anonīms_27 01.06.2019

Nepiekrītu sūdzībai un autorei ieteiktu apdomāt situāciju! Šīs nometnes notiek gadiem, ir ārkārtīgi daudz laimīgu bērnu un vecāku! Jums ar nometni bija jāiepazīstas pirms pieteicāt bērnu. Neesmu šajā pasākumā bijusi iesaistīta, bet no malas izskatās, ka šeit tiešām vajadzētu paņemt pauzi, lai pāriet pirmās dusmas un tad paskatīties ar svaigu skatu! Ja reiz tika lugts atbraukt bērniem pakaļ no nometnes vadītāju puses, tad tam noteikti bija labs pamats. Vai esiet pārliecināta, ka Jūsu bērns saka patiesību un visi pārējie melo? Vecāki, nedaudz padomājiet ko Jūs darāt ar saviem bērniem. Ja bērnam ir problēma saskarsmē un attieksmē pret citiem, tad tam ir senāks iemesls-nevis nometnē. Vai tiešām ir nepieciešamas pibliskas sūdzības un tajā tik ļoti ir jāiesaista arī bērni (pēc komentāriem-te jau ir bērnu kašķis)? Ko Jūs cenšaties pierādīt?

A Anonīms_27 01.06.2019

Lieki piebilst, ka šī studija un viņu nometnes ir plaši un atzinīgi novērtētas, kas raisa vairakus jautājumus sūdzības autorei.

P Patrīcija. Š 02.06.2019

Es tiešām šo visu nesaprotu! Šie puiši tika aizsūrīti mājās jo viņi necieņu izrādija pret meitenēm un arī pret pārējiem klasesbiedriem un vadītājiem.. Tadā gadijumā kadēļ jūsu bērns atbrauc ar 170eur dārgu sporta tērpu uz laukiem? Tad kādēļ jūsu bērns sit meitenes un lamājās ja tas bija stingri aizliegts. Es uzskatu ka šī visa ir apmelošana un necieņa!

M murguМurgs 02.06.2019

Tās nebija meitenes, tie bija zēni pārğērbti meiteņu tērpos