www.sudzibas.lv K&K studija Emocionāla un fiziska vardarbība pret bērniem

K&K studija - Emocionāla un fiziska vardarbība pret bērniem

Bērni apmeklēja k&k studijas organizētu pasākumu, kas izvērtās par pilnīgu murgu un bērniem vajadzēja braukt pakaļ pirms pasākuma beigām. Pasākuma organizētāja krista šeļegovska pārkāpj bērnu tiesības un veic gan fizisko gan emocionālo vardarbību pret bērniem neievērojot to vēlmi darīt vai nedarīt kādu no viņas uzdotajiem uzdevumiem.

Kā piemāru var minēt sekojošus faktus:
1. Puišiem jāpārģērbjās meiteņu drēbēs un savas atdot meitenēm (atteikties no šādas darbības nebija iespējams)
2. Bērnu, kas bija sniedzis izziņu par atteikšanos no peldēšanās ar spēku tika iemests dīķi (ar drēbēm) .
3. Seja bija jāsmērē ar dubļiem, ja nedari, tad tiki sodīts.
4. Organizātore stāsta par savu psiholoģisko nestabilitāti pēc bērna piedzemdēšanas un tīšu iekļūšanu autoavārijā depresijas stāvoklī! Vai pusaudžiem tas ir jāzin? Vai tādu cilvēku vispār var pielaist pie darba ar bērniem?

Lūdzu stipri izvērtējiet jebkādu pasākumu ar kristas piedalīšanos apmeklēšanu!

D Dace Kahanovska 31.05.2019

Pilnīgi piekrītu!

A Anonims 01.06.2019

Esmu viens no dalībniekiem un kad jūsu bērns aizbrauca nometne palika mierīgāka un DAUDZ labāka.

Es arī

I IneseBērziņa 01.06.2019

Uz Kristas pasākumiem braucu jau vairāk kā sešus gadus. Esmu sastapusi dažādus vecākus un vińu bērnus, bet nekad nav bijusi šāda situācija. Kristas un Kristapa pasākumi tiešām liek izkāpt no savas komforta zonas, bet tas vienmēr ir pozitīvi! Galu galā, par to tiek brīdināti vecāki, un ja jūsu bērns nav gatavs izkāpt no savas konforta zonas, un pavadīt labu laiku, tad tā jau ir jūsu problēma. Runājot par to ko Krista iemāca nometnēs, kad runā par saviem dzīves stāstiem, pirms jūs nepatiesi apmelojat viņus, pārbaudiet savus faktus. Vienmēr ir patikusi attieksme, sirsnīgums un pozitivitāte no vadītājiem. Bērni, kas brauc uz šiem pasākumiem ir simtiem, un var liecināt cik labi pavadījuši laiku. Man patiešām ir tikai vislabākās domas par K&K pasākumiem un nometnēm.

A Anonīmais Vecāks 01.06.2019

Un to raksta māte, kuras bērns 5 gadu laikā nomainījis 6 skolas. Varbūt problēma nav ar vadītajiem, bet ar pašu bērnu, vecākiem un audzināšanu?!

A ANONIMS BĒRNS 01.06.2019

Es esmu šī bērna draugs un tā nav patiesība vins ir nomainījis 4 skolas dēļ tā kad pirmo jāizvēra, otra visi bērni aizgāja un vinam negribējās būt klase kur ir tikai 5 bērni, trešo un ceturto jo viņas nebija tik stipras lai šīs bērns varētu palielināt savas zināšanas

M Mamma 3 01.06.2019

Bērnu mātēm tika lūgts atbraukt pakaļ bērniem, kas pazemoja citus, uzvedās rupji un neaudzināti. Pārējā klase un vecāki tikai uzelpoja un sāka izbaudīt skaistu klases pasākumu.
Iespējams, ka attaisnotu savu uzvedību, šie puikas mātēm arī sastāstīja šausmu stāstus, bet ir simtiem bērnu un vecāku, kas par Kristas un Kristapa nometnēm pateiks pašu labāko, kuri brauc un brauks gadiem... Bet, karmu neviens nav atcēlis, tā kā...

K Karlesons JJ 01.06.2019

Pilnigs banālisms! Kur var bit tik stulbam kad pasi ir vainigi bet novel vainu uz citiem! Pilnigi NEPIEKRITU!

V Viktorija kļavlapa 01.06.2019

Bet jūs pashi piekritāt uz to un tagat sūdzaties ka viss ir slikti ar vadītājiem? CILVĒKI ATRODIET SMADZENES LŪDZU!

TAS KA TEV IR BROBLEMAS AR GALVU NENOZĪME KA CITIEM TĀ ARĪ IR

V Viktorija kļavlapa 01.06.2019

Bet es pati piedalījos tajā pasākuma un man ļoti patika es beidzot pārvarēju bailes un vairs nekautrējos savus klasesbiedrus, shī eskursīja man ļoti palīdzēja

M Melisa Indriksone 01.06.2019

Es tiešām šim nepiekrītu jo no bērnu puses viss redzams bija pilnīgi savādāk nekā ir aprakstīts. Varbūt šie divi puiši izstāstija redzamo no savas puses jo paši bija vainīgi ka iekļuva šādās situācijās, bet tie kas tiešām neņēma šo galvā pavadīja fantastisku laiku!

K Karlesons JJ 01.06.2019

Vini jau doma kad vinu berni ir balti un pukaini

A Anonīms (bērns) 01.06.2019

Es tiešām šo visu nesaprotu! Šie puiši tika aizsūrīti mājās jo viņi necieņu izrādija pret meitenēm un arī pret pārējiem klasesbiedriem un vadītājiem.. Tadā gadijumā kadēļ jūsu bērns atbrauc ar 170eur dārgu sporta tērpu uz laukiem? Tad kādēļ jūsu bērns sit meitenes un lamājās ja tas bija stingri aizliegts. Es uzskatu ka šī visa ir apmelošana un necieņa!

K Karlesons JJ 01.06.2019

Un ko jūs teiksiet kad maksims man saka spert par to kad dublus es uzsmereju uz krekla, jo vins man matos

Z Zane Safirova 01.06.2019

Bērnam palūdza atbraukt pakaļ un izņemt no nometnes, jo viņš neprata uzvesties - bija rupjš un agresīvs, lamājas, traucēja visiem citiem. Un tagad māte raksta sūdzību par nometnes organizētajiem? Visi pārejie bērni ir sajūsmā par nometni un jau piesakās uz nākamajām!
Varbūt laiks sākt audzināt dēlu, kurš nemāk izvērsties, nevis rakstīt sūdzības?

M Mr. Q 01.06.2019

Piekrītu visam tekstā minētajam...

P Patrīcija. Š 02.06.2019

Es gan nepiekrītu! Šie puiši ir izstāstījuši visu no savas puses redzēta! Jo jūtas vainīgi! Es uzskatu ka šī ir pārspīlēšana!

A ANONIMS BĒRNS 01.06.2019

Es ari esmu viens no tiem bērniem un pilnīgi piekritu! Visu laiku Krista visiem bērniem lika darīt to ko tie nevēlējās un nedzirdēja normālas lietas ka piem. Var es nepiedalīšos var pārvilkt drēbes utt...

M Mr. Q 01.06.2019

Es arī pilnīgi piekrītu... Visas aktivitātes tika ar varu uzspiestas, ja nepildīja norādījumus tad Krista apstādināja visu un teica: ,, Tagad dēļ tevīm viss prieks ir sabojāts"
Nevienam nenovēlu pavadīt laiku ar šiem vadītājiem...

V Vecaks (Mamma) 01.06.2019

Es gan piekritu, jo es esmu ari no sava berna dzirdejusi so visu. Kā viņiem lika gerbties cita dzimuma apgērbā vai arī lika pietupties par nepiekrišanos. Kā es saprotu tikai viens no puišīem aiztika meitenes. Es isti neko tādu nedzirdēju no sava berna lai butu īsts iemesls izmest šos bernus.

V Viktorija kļavlapa 02.06.2019

Viens bērns viau laiku aizkāra citus un pat iespēra siezgan spēcīgi citam puikam. Pats visu laika teica ka šī eskurija ir pilnīgāis(atvainojos) sūds jo pats aizbrauca uz turienu ar dārgu sporta apģerbu. Un otrs bija iegrūdis meiteni ūdeni pret viņas gribu un mani iegrūda kokā.(tagat man uz rokas ir diezgan liels zilums) un vadītāji ar tādu attieksm pret meitenēm iemeta viņu ūdēni līdz ceļiem.
Un tagat viņi saka ka pie visa ir vainīgi vadītāji? Jums pašiem smiekli nenāk?

A ANONIMS BĒRNS 01.06.2019

Mums pēc šī visa lika ar varu rakstīt kad viss bija labi!
Ka arī mēs tikām filmēti lai pateiktu kad ir viss labi

A Anonīms998301 01.06.2019

Piekrītu

A ANONIMS BĒRNS 01.06.2019

To kas šeit notiek ir pilnīgs ar ārprāts jo viens cilvēks no dažādiem akkauntiem uzraksta kad bija labi tas ir ļoti negodīgi

M Maksims Kubarevs 01.06.2019

piekritu šis vis ir patiesība.

Jā es piekrītu

Piekritu