www.sudzibas.lv KITIJA GOLUBENKOVA Viena no profesionālākajām matu pieaudzēšanas meistarītēm Latvijā!

KITIJA GOLUBENKOVA - Viena no profesionālākajām matu pieaudzēšanas meistarītēm Latvijā!

Vēlos raxtīt nevis sūdzību, bet gan atsauksmi par šo foršo sievieti! Vienkārši izlasiju te vienu sūdzību, kura nemaz neatbilst patiesībai par šo meistarīti! Septembŗī pie šīs meistares pieaudzēju matus, sakara ar savu finansiālo stāvokli izvēlējos pašu lētāko variantu, meistarīte man vēl atlaidīti uztaisija! Saku no visas sirds paldies par labajiem matiņiem, vēl tagad ar tiem staigāju un neviena šķipsna nav izkritusi, matiņi zīdaini un forši. Pirms pieaudzēšanas, pēc viņas ieteikuma- saknītes nokrāsoja, galiņus apgrieza, sērumu augšanai ielika... nu vienkārši sakot esmu starā no šī cilvēka! Draudzeni pie viņas aizsūtiju keratīnu ielikt matiņos, viņa arī ļoti, ļoti apmierināta! Nu jau pēc diviem mēnešiem viņai keratīns matos tā kā tiko ielikts- viņa tiešām ar ļoti labiem materiāliem strādā un savas klientes ciena un vienmēr iesaka to labāko, pēc laika piezvana un apvaicājas vai viss ok! Pastāsta vienmēr par jaunajām tendencēm un jaunajiem kopšanas līdzekļiem un sniedz induviduālu konsultāciju, izvērtējot iespējas, vajadzības un klienta velmes! Ļoti smaidīga, komunikabla un atsaucīga! Ļoti profesionāla frizierīte! Un vienkārši foršs cilvēciņš! Iesaku savām draudzenēm un visām citām sievietēm, kuras grib būt skaistas un sakoptas!

Ar cieņu-
Santa. (Mārupe)

B bez matiem 09.12.2011

sis ir sudzibu portals!

Z Zane 21.12.2011

Meistare cik esmu dzirdējusi atsauksmes tiešām ļoti laba! Mana draudzene jau gadiem pie viņas frizējās :) Viņai ļoti skaisti matiņi :)

G Gunča 21.12.2011

Bābas, pieaudzējiet smadzenes sev un skatieties, kur rakstat! Sūdzības nav atsauksmes!