www.sudzibas.lv KITIJA GOLUBENKOVA LETIE MATI UN KERATINS

KITIJA GOLUBENKOVA - LETIE MATI UN KERATINS

Sveiki meitenes, gribeju pabridinat lai neuzkeraties uz tadu kazu ka KITIJA GOLUBENKOVA kura dzivo purvciemaa, un liek letos dream hair matus ka izradas un saka ka liek US TAPE matus, + vel lieto leto keratinu bet protams tas ari esot labais, baigi leciga lielas cik vinai klientu daudz tikai nez kapec SS.LV LIEK VISLAIK SLUDINAJUMUS UN TAISA AKCIJAS JO TAK JAIZLIETO LETIE MATERIALI, UN KAUNA VINAI NAV NEMT TADAS SUMMAS PAR LETAJIEM KINAS MATERIALIEM!!! UN PIELIEKAMIE MATI IR 3 SKIPSNAS 5 RINDAS ARPRATS CIK PLANI, PEC MENESA VINUS VAR IZMEST ARA NU BAIGAA DIRSEJA!!! NEUZKERATIES!!!

N Nja 19.10.2011

Lana Anazana Mazana Bazanana Banana :D LOL aaze pati!! :D

S Sants 17.11.2011

Nu ja grib uzlikt matus par 10 Ls, tad varbuut taadus vinja arii pieliek! Lieku pie shiis meistariites jau 6. gadu un esmu ljoti apmierinaata ar vinjas darbu, ljoti atsauciiga un forsha frizieriite- skaistaa viira salonaa straadaa arii, esmu ieteikusi vinju visaam savaam drushkaam un koleegjeem, visas ljoti apmierinaatas un palikushas jau sen par vinjas patstaaviigajaam klienteem ! Ljoti profesionaala un ar labiem materialiem strada! Laikam Tev Lana kaut kaadi mazveertiibas kompleksi :) :) :), ka taa apsauc labus meistarus!!! Nezheelo naudu un buus viss ok! Un keratiinu vinja arii ljoti labu liek! Visu cienju Kitijai!

L Ligucis 17.11.2011

Smiekli naak lasot shitos textus, esmu nagu un matu pieaudzesanas meistare, tada pati ka Kitija! :) varu no savas puses pateikt, ka shii sieviete stradaa ljoti labi un ar ljoti labiem materiaaliem un pieredze vinjai ir ljoti liela, no pashiem matu pieaudzeshanas sakumiem, pati pie vinjas eju matinus audzeet :)
A par to ka Dream hair mati ir slikti LOL :D Lana, Us Tape tikpat suudiigi kaa Dream hair- vienkaarshi meistars dod iespeeju pielikt leetaak tiem kuri nevar atljauties!!! Smiekli naak lasot shitaadu SVIESTU! Leto keratinu? Zini, pie mums Latvijaa nav leeto keratiinu! Tici man! Un taa MEZHDU PRO4EM- visi mati nak no Kjinas- pat Slavu, un tas pats US Tape ari :D ! Nav nekads jaunums!
Lana, Tev tieshaam, ka Sants raxtija, laikam vienkarshi ir mazvertibas kompleksi!!!

M Marina 20.11.2011

Ti 4ego LANA ohrinela, kaza ti sama- ovca, ja u etogo mastera uzhe 4 god nara6ivaju volosi i vsjo otli4no, znaju gde ona pokupaet volosi i keratin! I rabotaet ona o4enj horo6o! I postajannih klientov u nejo dejstviteljno dostato4no za eti godi- tozhe ne prosto tak!!! I v salone rabotaet - rabotu svoju delaet bezupre4no, vsegda otziv4ivaja, i prokonsuljtiruet kogda nado i podskazhet 4to lud6e i 4to net! U nejo v salone zapisj na mesjac v perjod!!! Mozhet ti putae6 kogo to!!! Pered tem kak gnatj hernju kakuju ta na kogo to, ubedisj 4to eto dejstviteljno tak! Kitija o4enj haro6ij master- volosi stavit prosto klass, ne odnogo mastera neznaju kto na stoljko haro6o rabotaet! Ja posle ejo nara6ivanija mogu god hoditj s volosami, delaja profilaktiku kazhdie 2 mesjaca, i korni podkrasit i keratin postavit takoj haro6ij- katorij u menja pol goda patom derzhitsa!
4ego to ti rodnaja poputalasj pomojmu! I esli ti ne v kurse to vse volosi s Kitaja idut!!! S Kitaja v Italiju, S Kitaja v Moskvu itd... a patom toljko k nam!!! Neobrazovannaja ti devo4ka moja!!!
Devo4ki, etot master na samom dele o4enj haro6ij i dejstviteljno s opitom, ne tak kak nekotorie, katorie dazhe podstri4j posle nara6ivanija nemogut!!! Etot master vsegda zabotitsa o vas i va6ih volosah! :)

P.s - A Lana prosto psihi4eski neurovnave6ennij 4elovek vidimo! Kaza odnim slovom!!! OVCA!
Vstretila bi na ulice voob6e bez valos posle takih textov bi ostavila!

K Ksenija 22.11.2011

Да уж, нет слов, знаю этого мастера и знаю как она работает! Всё это лож и провокация, выдумки или фиг знает что! Мастер она на самом деле очень хороший и с "говном" не работает- извините за ворожение, сама у неё кератин постоянно делаю! А Лана видимо сама мастер и в Ней просто конкурента увидела :))) Флаг тебе в руки и барабаны на шею Лана! Завидует видимо просто что у хорошего мастера клиентов много :)))
Не профессионально это!!!

M Maija 02.12.2011

Pieaudzēju matus divas nedēļas atpakaļ pie šīs meistarītes un esmu ļoti apmierināta, uzskatu, ka viņa par savu darbiņu ņem pārāk maz naudiņas, jo darbs ir fantastisks un lielisks! Matiņi pec keratīna ir ļoti skaisti un zīdaini. Paldies par lielisko darbu! Viņa ir tiešām ļoti saprotoša un jauka sieviete! Patīkami, ka pret katru klientu viņa izturas ar sapratni, sākumā uzklausa velmes un tad darbu izdara uz visiem miljons procentiem! :) Liels paldies!

M Maija 02.12.2011

Lana, laikam esi kaut ko bišku sajaukusi! Tiešām Āze :)) Būtu nokaunējusies vispār raxtīt šeit! Ar tādiem vārdiem, kauns! Kauns Tev Lana nevis kādam citam! Domaju meistarīte nepievērsīs uzmanību kaut kādiem psihiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem. Tā ka... kauns Lana, kauns... man jau par tevi tiešām!