www.sudzibas.lv Kirils Boļšakovs Kirils Boļšakovs

Kirils Boļšakovs - Kirils Boļšakovs

Brīdinājums!!! Brīdinājums nevienam neiesaistīties nekādos darījumos ar Kirilu Boļšakovu!! Viņš piedāvāja tādu pakalpojumu, kā kredītu izkārtošana. Arī tad, ja ir negatīva kredītvēsture, alga nav oficiāla. Gala rezultātā esmu zaudējusi vairākus simtus latu, bet kredītu tā arī neizkārtoja. Nauda no manis tika paņemta dokumentu kārtošanai, bet pēc tam pēkšņi rodas kaut kādas problēmas.Tad telefons izslēgts, tad stundām nevar sazvanīt..
Varbūt ir vēl kāds, kurš uzķēries uz viņa meliem????

Z

S Slavik 22.02.2009

Tie cilveki kas bija sodien Bauska ar auto tumsu BMW, kuri mekleja Kirilu, ludzu zvanit t-26033701

D Dadinka 22.02.2009

Policijā lieta pret Kirilu jau ir ierosināta un noteikti ir jau meklēšanā. Jo nomas mašīnas ir apdrošinātas. Kiril, ja lasi, tad zini ka Slāvi kā tauta ir nežēlīga un Tev kā Slāvu tautības vārda nesējam jāsaprot, ka attieksme pret tādiem, kas apzog savus tautiešus nav lielā cieņā! Atgriez to ko vari, jo tā tev vismaz mazāk nepatikšanu būs un sāc veidot dzīvi dzīvojot mormāli, protams, saistības vienalga būs jāpilda!

M mednieks 23.02.2009

kika labprāt ar Tevi papļā'pātu

M mednieks 23.02.2009

Nomas vīriņi visu cieņu, bet par Jūsu mašīnītēm kiļa ir samksājis no mana paziņas izkrāptas auto pārdošanas rezultāta, tā ka domāju ir vērts parunāt par Jums iemaksātajām drošības naudām. Jo varu droši apgalvot ka fāterlandē Jūsējiem autiņiem tiek "uzfrišināts" šis tas un tad taisnā ceļā uz Kazahstānu vai Krieviju, tā ka rakstat vien jau pieteikumu uz CASCO. Ja ir interese ir iespēja izziet uz tiem tipiņiem, ir tel nr, bet šie jau ir pilnu galvu sastāstījuši visiem, a koordinātors savā ziņā ir viņa māsa tajā zemē.

: :D 23.02.2009

TAs kursh slepjas zem segvarda Kirils :D nav kirils Jo kirils nezin ka jaliek komati :D:D:D:D
pavisam nopietni :D
Ja nu vieniigi ar kadu Latv.val skolotaaju kopaa raxta :D

K Kira 23.02.2009

keriet vien mani utainie un kad nokersiet i es no jums izslideshu i vel uz naudu apisishu taka pakjeriet ta vairak naudinjas lidz kad brauksiet uz strelku pie manis!

J jaanis 23.02.2009

Un juus naivie domaajat, ka tas, kas te raksta ir tiesham kirils...vins jau sen buutu tad notverts peec IP adreses. Stulbi tomeer esat juus nevis vinjsh, godiigi sakot :D

Mamma 25.02.2009

Nu traki!

A Aija 12.03.2009

Es nesparotu! Vai tad mūsu valstī nav vairs tiesas??? Tak' nododiet šito tipu tiesā, jums visiem te ir tik daudz pierādījumu! Kāda jēga šite cepties?

M mednieks 16.03.2009

Viņš jau ir kriminālmeklēšanā :)

A Axleth 19.03.2009

Heh, par šito keksu jau jūs te romānu esiet sacepuši!
Katrā ziņā lai veicas jamā noķeršanā un pie staba piekāršanā :D

Mamma 19.03.2009

Tas tik ir frukts!

E edgars kalnins 24.03.2009

Dzeki Kirils ir vacija pec pedejam realajam zinam tere pedejo naudu ire dzivokli kaukur pilseta kur dzivo vina masa un es domaju ka uz latviju vins noteikti vairs nebrauks vins kal planus ka vacija apmelot kadu un es domaju ka vinam tas izdosies vajag tik iemacities valodu a vacija zin cik daudz mulku un leticigo taka vinam darba netruks!!! Un latvija ari sobrid pasvaki visiem ar lidzekliem taka vinam te nau ko darit vairs!!! Es ieteiktu uzinat kura pilseta ir masa un pavaktet kadu menesi un varbut izdodas tas ir vienigais veids bet problema bus ja ari vinu nokers ko talak vacijas policija nau latvijas policija varat pasi nonakt aiz restitem taka nau tik vienkarsi bet meginat var!!!

M mednieks 30.03.2009

Kirlila masa dzīvo Hamburgā. Tur mitinās masa ar savu draugu. Bet vācijā jau šis frukts ir sastrādājis lielus mēslus un jau vietējos džigitus nopietnus vīriņus ir uzmetis, tā kā ir iesaistīta vācu kriminālpolicija, mums vairs nav ko savas rokas smērēt, jo paši vācu puikas pie... Tā ka vara, teikt ka taisnība drīz uzvarēs, dod Dievs tikai lai kiļa tiktu arestēts un transportēts uz Latviju, tad gan šim ir slikti jo jau puikas zinā arī ir uzmesti. Tā ka lai veicas kiļa :)

F fjodors 06.04.2009

Beidziet vienreiz baumot, Kirils jau 2 nedēļas atpūšas Centrāl cietumā!

D devol 07.04.2009

ja kadam ir pret kirilu kaukas kadi papiri kad vins ir parada ejiet uz policiju varbut kauko dabusiet atpakalj no vinja jau noteikti ne bet likums piedzis no radiem vinjam spid lidz 12 gadiem ceru ja bus vairak pieradijumu dabus vairak.

п паренек 19.04.2009

поимать и порвать на британский флаг. пидара. и я попался на его махинацию. но правда не в крупних размерах. латов так на 200. а его племянника Максима уже теперь надо начинать пиздить, на туже тропу ступил что и Кирил. поимать их. хорошо отиметь и здать ментам

M Maris 19.10.2009

tas antinsh jau seez kurkkii

V vadim 01.11.2009

da fedka balsakof vapse kazlina seju jemu slamat nada on mamu svaju gatov naebat deneg vidurit on kak dvarnaska gavna natvaril sichas tiharitca naverna v padvali kakomta sidit baica vilisti stob evo tuhluju rozu nenabili, ljudi neimeti nikakih del s etim kazlom on vas vsjoravno najebjot.