www.sudzibas.lv Kirils Boļšakovs Kirils Boļšakovs

Kirils Boļšakovs - Kirils Boļšakovs

Brīdinājums!!! Brīdinājums nevienam neiesaistīties nekādos darījumos ar Kirilu Boļšakovu!! Viņš piedāvāja tādu pakalpojumu, kā kredītu izkārtošana. Arī tad, ja ir negatīva kredītvēsture, alga nav oficiāla. Gala rezultātā esmu zaudējusi vairākus simtus latu, bet kredītu tā arī neizkārtoja. Nauda no manis tika paņemta dokumentu kārtošanai, bet pēc tam pēkšņi rodas kaut kādas problēmas.Tad telefons izslēgts, tad stundām nevar sazvanīt..
Varbūt ir vēl kāds, kurš uzķēries uz viņa meliem????

Z

M mednieks 11.02.2009

Vechi ir priekšlikums. Ko mes te nervus bojājam un nervozējam. Ja esam gatavi pielikt punktu vina cucibam un domaju reali norakstit naudu, bet atdot vinu varas iestādēm (no 05.02.08. vinš ir meklēšanā), lai citus cilvēkus nečakarē, vajadzētu savākties visiem " abbižotajiem" kādā kafūzī, salikt visus storijus kopā un info, apvienot spēkus un izlavīt to sušķi.

N neatkarigais 12.02.2009

Varbut vajadzetu precizu vietu un laiku kad satikties, jo tiesam par savu darbibu vins atbildet negrib

J juris 12.02.2009

nu vakar biju tajaa adresee. Pie durviim zvaniiju, dzirdeeju, ka ieksaa kaads bija, bet durvis man valjaa neviens neatveera. Peec tam no kaiminjiem uzzinaaju info, ka tiesaam velaas vakara stundaas jauns virietis dodaas aaraa un pa nakti dodas atpakal dzivokli klusam. Taatad- Kirils ir rokaa.

A Asinskārais 13.02.2009

Oiii Kiļa, Kiļa...

V VinijsPūks 13.02.2009

Kas i ko .., jūs tiešām vienu mēslu nevarat noķert - spriežot pēc kom. nopietni puikas, bet kautkāds ''pienapuika'' tin visus ap pirkstu, nu nav nopietni! Blondais tevi gaida MĀJĀS ...

V VinijsPūks 13.02.2009

Pēc visa spriežot tas puika nav gribēts bērns ģimenē un arī uz zemes Tevi nekas labs negaida - smaga dabas kļūda, kas kādam būs jāizlabo! Nu neko darīt, kas jādara tas jādara. Saņemies Kiļiša un nāc ''saulītē'' būs jautri.

A Antons 13.02.2009

Es zinu cilvēkus, kas zina par viņu daudz vairāk.., bet klusē maitas -atspārdam ??? :))) (mērķis - Fjodars)

N neatkarigais 13.02.2009

Kas nu? Vai Kirils atkal pamuka? Vins ir jadzena kamer nebus kur palikt. Un draudzenei jaiestasta ka ar Kirilu vina paliks bez pedejam biksem. Ja draudzenei pieleks vina pati vinu iegazis. Kirilam looti nepatik ka draudzene parmet vinu... parbaudits prakse. Zinojiet visi kam ir kada noderiga informacija, tikai kopa mes vinu varesim nokert un beidzot saukt pie atbildibas.

A Antons 13.02.2009

Mums nav tādas informacijas, ka viņš ir dabūts rokās..., katrā ziņā mes vel pēc viņa ''skumstam''

N neatkarigais 13.02.2009

Mes sodien taisamies vinu apciemot ja kas dosim zinu

A Antons 14.02.2009

Nju būtu pagalam priecigs ari viņu redzēt, varētu man viņu uzdāvināt, kā nekā Valentindiena - vel pie tam svētā Valentina:)))
Ja kas mans nr. 22456123

J juris 14.02.2009

tak tajaa Slokas 185 juus turt ieksaa neviens nelaidiis. Kirils nav tik stulbs, lai tik vienkarsi dotos rokas. Es tur biju, bljin, un paliku ar garu degunu.

A Antons 14.02.2009

Cik zināms viņš jau ir noķerts...:(((

V VecaislabaisAntons 14.02.2009

Visi Kirila nīdēji sapūlcējamies kopā..., jo saliekot informacijas kopā mēs varam tikt pie patiesības, jo informācijas ir tik daudz, ka vairs nesaprotams kas ir patiesībā... Tiekamies visi kam ir problemas ar šo '' keksu'', lai notiek būsu pasākuma organizetājs, tapēc zvanat un saštimējam laikus tel. 22456123 jo atrak rikosimies jo labāk, nevajg vilkt garumā...

M mednieks 14.02.2009

Jelgava & Bauska jau ir tikušies un vienojušies, tā ka gaidam Rīgu uz tikšanos

J juris 15.02.2009

Davaj, tauta, vācamies un izsitam to dzīvokli un miers.

N neatkarigais 15.02.2009

Tatad, vins vel joprojam ir taja pasa adrese. Kads vinu ir redzejis ka vins vel ir tur, ka vinam izdodas izmukt, jeb vins no dzivokla vairs nenak vispar ara. Kaut kad vinam tacu ir jaiznak vai ari tiesam jaizgaz durvis un janoker beidzot tas sikais maitasgabals cik tad ilgi vinam veiksies vienmer izsprukt.

V VecaislabaisAntons 15.02.2009

Durvis izgāzst nāv problēmas un ar ne īpaša māksla, bet vai aiz tām ir tas ''grēkāzis'' ???

Z zars 17.02.2009

Jaunākais brālis Maksims Boļšakovs zin Kirila patreizējo atrašanās vietu!Viņa nr.27187849 informācija patiesa!

A AndrisnoImantas 17.02.2009

durvis neizgāzīsiet tik viegli. Tomēr iekšējās metāla durvis. Kirils pats mani apņirdza, kas man rakstīja sms. Vot.