www.sudzibas.lv Kirils Boļšakovs Kirils Boļšakovs

Kirils Boļšakovs - Kirils Boļšakovs

Brīdinājums!!! Brīdinājums nevienam neiesaistīties nekādos darījumos ar Kirilu Boļšakovu!! Viņš piedāvāja tādu pakalpojumu, kā kredītu izkārtošana. Arī tad, ja ir negatīva kredītvēsture, alga nav oficiāla. Gala rezultātā esmu zaudējusi vairākus simtus latu, bet kredītu tā arī neizkārtoja. Nauda no manis tika paņemta dokumentu kārtošanai, bet pēc tam pēkšņi rodas kaut kādas problēmas.Tad telefons izslēgts, tad stundām nevar sazvanīt..
Varbūt ir vēl kāds, kurš uzķēries uz viņa meliem????

Z

R ruks 31.01.2009

šausmu stāsts...

J [email protected] 01.02.2009

Kirils ir ļooooti negodīgs cilvēks, viņam nedrīkst ticēt nevienam vārdam, vņam nekas naw svēts, viņš pat sawu māti pārdotu, ja par viņu kāds maxātu! man arī viņš ir parādā esmu gatavs samaxāt, ja kāds man viņu noķers. viņu meklē simtiem cilvēku, bet šim sanāk kautkā vienmēr izsprukt.
Lūk viņa telefona nr tagadējie : 2592639, 27125005,

P Pēters 03.02.2009

Tam 1 numuram pietrūkst 1 cipars, bet 2 numurs jau sen ir izmēsts ārā. Vai vispār kāds zin kurā pilsētā viņš tagad slēpjas .

M mednieks 04.02.2009

Kirils patreiz slēpjas Rīgā. Ir viena vieta Bukulti. Tipa ir māja ar malkas apkuri un žogu, tā ir pierīgas slēptuve. Otra vieta ir Bruņinieku iela 48 vai 58 numurā. Tā ir deklerētā dzīvesvieta bijušās draudzenes dzīvoklis. Tālāk viņš slēpjas Bauskas piepilsētā ar nosaukumu Lauķene. Tur dzīvo viņa mamma, pēdējais cilvēks, kas viņam palīdz un pabaro. Tajās vietās nebaidaties ka ir vēl kādas mašīnas ar cilvēkiem, jo Bauskā viņu meklē trīs Bauskas un viena Jelgavas cilvēku grupiņa. Pārvietoties viņš var ar 7 sērijas zaļganu BMW kurš esot izkrāpts (pēc manas info) un ir redzēts braucam ar 6 sērijas BMW tumši zilā krāsā, tas ir nomas auto ar numuru kurš sākas ar GV (žēl autonomnieka, jo auto domājas neatgūs). Kirila kopējie parādi sastāda aptuveni 20o ooo Ls, tas ir pēc parādzīmēm, kuras raksta kā lapas krīt rudenī. Esmu viens no viņa upuriem un dodu šo info tikai, lai kādam palīdzētu viņu noķert un viņa krāpnieciskās darbības izbeigtu. Ja kādam palīdzēju tad prieks un dodiet info par viņa noķeršanu, lai var ieraut uz tiem priekiem. Visiem veiksmīgas medības un ne spalviņas.

M mednieks 04.02.2009

KIĻA MŪC

P Pēters 04.02.2009

Nemūciet no tās cāļa dvēseles, bet ķeriet, lai var uzlikt uz kopīga galda.

A Asinskārais 04.02.2009

Sist to puiku vajag, tā pa riktīgam... man jau liekās, ka savādāk nju nekādi ar viņu nevar un beigās uztupināt, kaut uz Laimaspulksteņa, lai ir kā bieds citiem krāpniekiem. LINČA TIESU KIRILAM BOĻŠAKOVAM!!! NELUUUUDZAM - PIEPRASAAAAM... das ist pisets!

K kaiminslaukene 05.02.2009

par cik noprotu kirils ir fjodora bolsakova bralis, uzmanaties no fjodora ar, vins ne tikai apkartejiem melo pardzeries, bet pats sev un gimenes locekliem, it ka mate esot iemacijusi so melosanas arodu visai gimenei.cilveki runa, kad fjodors dzeruma(protams ta ir ikdiena)melojot sevi uzbudina.neapskauzu vina draudzeni, kura sexsu nav baudijusi gadu 10.

J jurisvizulis 05.02.2009

Kirils nedzivo Bukultos, bet vins atrodams ir pec adreses Slokas iela 185, pat dzivokli zinu! Dzekins ir gados jauns, kalsnejs, gudri runaa. Ari mani vins meginajis aptit ap pirkstu tomer ir. Saprotu to cilveku, berniba vins ir bijusi gruta, tapec i nedodu pa purnu. Zeel tomer vinja paliek

A AndrisnoImantas 05.02.2009

jā, Kirils dzīvo it kā Slokas 185, īrē istabu tur pie vienas dāmas. Un tā dāma viņu piesedz, saka, ka viņš tur nedzīvo. Jā, tā ir taisnība.

A Asinskārais 05.02.2009

Jā pilnīgi piekrītu Fjodars ar ir īsts maita, kas var sniegt jebkādu informāciju, bet precīzu par Kirilu Boļšakovu lūdzu info uz manu e-pastu, parādā nepaliksim - tas ''frukts'' ir jādabun rokās. Jau iepriekš PATEICOS.

S SOCAprūpētāji 05.02.2009

Arī Kaimiņš Lauķenē varētu būt noderīgs, ja esi gana drosmīgs (kaut daudz tās drosmes nevajag) un esi taisnības cinītājs, tad varētu nosūtīt savas kordinātes uz manu e-pastu, protams tas ir pilnīgi konfid. Paldies tauta, ka nēsat kūtri un palīdziet ar informāciju (respect) Ar šito kretīnu ir jātiek galā, kā saka ja Tēvs un Māte neaudzina - mēs izaudzinasim!

S SOCAprūpētāji 05.02.2009

Kad beidzamo reizi esat viņu redzējuši...???

S SOCAprūpētāji 05.02.2009

Ja ir tā ka jūs dodat precīzu informāciju, Mēs tiešam labi samaksāsim ... tikai lūdzu precīzu informāciju, viņš tak ir smalks, bāls puišelis paturiet viņu pie rokas 10 min. un mēs būsim klāt. Medibas ir atklātas!!! Mans tel. nr. 26609681 Vēlu veiksmi tautieši.

K kaiminslaukene 05.02.2009

kur isti vins dzivo nezinu, bet vina bralis noteikti zin, protams vins ari melo, bet ar paris litriem snabi varetu but, kad vins uzraditu tiesas koordinates par kirilu.es uzinaju vina brala numuru.fjodors 29797177

S SOCAprūpētāji 05.02.2009

Paldies Kaimiņam Lauķenē Tel. nr. zināju, bet pasaki lūdzu ta ''čebureka'' (Fjodara) dzīvokļa numuru ??? Kura māja, kurš ''padiks'' ir zināms, bet dz. nr nezinu. Paldies par atsaucību!!!

K kaiminslaukene 05.02.2009

ja zini pagiku, tad uzejot augsa pedeja stava, pakreisi pagriezoties un tad taisni durvis.

Jap, paldies!

F fjodors 05.02.2009

Latvija agrāk plauka un zēla tā saucamais rekets!Ar šo arodu nolema nodarboties arī Fjodors Boļsakovs, viņš sapazinās ar pareizajiem puikām no Rīgas un tika viņu paspārne!No sākuma kā jauniņais viņš strādāja ka izsūtāmais, vāca no (točkam)naudu, bet kapec vajag strādāt tikai Rīgā, ja var arī uzlikt uz ausīm savus kaimiņus, kuriem arī ir šads un tāds bizness, viņu neatturēja arī tas, ka starp viņiem bija arī viņa draugi!Bet ilgi jau tas turpināties nevarēja, kapēc lai viņs strādātu par izsūtāmo?Vienā jauka diena Fjodors savācot kārtējos nodokļus par labu reketam, nozuda zilajās tālēs!Bet nekur jau tālu aizmukt nepaspēja, bijušie darba devēji bija nadzīgi puiši, atrada viņu pec pāris dienam!Izreiķināšanās bija neželiga, sita ilgi un cītīgi!Ta beidzās lauku zēna lielie plani par labu dzīvi!

F fjodors 11.02.2009

Nepiekrītu, cik ir zināms arī Celms jau mekle KIrilu, jo arī viņs ir jau apčakarēts!