Ķīmiskā tīrītava "Nereta" - pakalpojuma kvalitāte

Neiesaku nevienam savus apģērbus tīrīt nest uz ķīmisko tīrītavu "Nereta", jo tur nevis iztīra drēbes, bet gan tās sabojā un vēl atņem (neatdod atpakaļ). Viņu valdes priekšsēdētāja māk vulgāri bļaut un nesaprot, ka viņai nav nekādu tiesību sabojāt un turklāt vēl piesavināties svešu mantu.

Z

K Kate Voronkova 20.04.2012

Kliente, kura uzrakstījusi šo sūdzību, nav samaksājusi ķīmiskajai tīrītavai par pakalpojumu un mēģināja apkrāt uzņēmumu norādot nepatiesu informāciju Pieprasījuma Pieteikumā, kurā norādīja, ka vēlas veikt ekspertīzi, jo ķīmiskā tīrītava sniegusi nekvalitatīvu pakalpojumu. Kad tika noskaidrots, ka Kliente uzdodas par citu personu un pat nevar saņemt viņai adresēto korespondenci, viņai tika piedāvāts ierasties uzņēmuma juridiskajā adresē un nokārtot šīs domstarpības klātienē. Līdz šim kliente nav ieradusies pēc sava mēteļa, nav samaksājusi par sniegto pakalpojumu.
Mētelis gan tika atrādīts neatkarīgajai ekspertīzei Skolas ielā, kur atzinums bija, ka pakalpojums sniegts kvalitatīvi, bet, ja nepieciešams pieteikt pilno ekspertīzi, tas izmaksā 30-40Ls, kurus vēlāk piedzīt no klietes nebūs iespējams, jo klientes personība nav identificējama.

SIA "Nereta.lv"
vadība

L lanchiska 15.10.2012

Kvalitāte varbūt arī nav nemaz tik slikta, bet tas, ka "Viņu valdes priekšsēdētāja māk vulgāri bļaut un nesaprot, ka viņai nav nekādu tiesību sabojāt un turklāt vēl piesavināties svešu mantu, " tas gan ir taisnība. Es savu mēteli arī atpakaļ nedabūju, turklāt nervus pabojāja pamatīgi. Ja gribat mierīgus nervus, ejat tīrīt citur! Un arī cenas šur tur citur ir labākas...

K Kate Voronkova 01.12.2012

Mēteli kliente droši var atbraukt un izņemt no tīrītavas, bet, ja prasa 200.00 Ls, tad laikam vajag norādīt pareizu savu vārdu un uzvārdu. Jocīgi, ka klientei tas tika piedāvāts (vai izlabot pieprasījuma pieteikumu, vai samaksāt par pakalpojumu un izņemt mēteli no tīrītavas), bet viņa tā arī nav ieradusies uzņēmuma juridiskajā adresē, lai atrisinātu šo situāciju. Mēģina no uzņēmuma izkrāpt naudu un tad raksta sūdzības internetā.

R ritina 14.01.2013

Ko tā Kate Voronkova tur maļ sviestu!!! Vai tik tā pati nevēlas apkrāpt cilvēkus? Pēc tā sviesta var secināt, ka cilvēki iet uz Neretu izkrāpt naudu un rakstīt sūdzības internetā! Bērnudārza līmenis.
Tiešām neiesaku nevienam izmantot šīs apšaubāmās firmiņas pakalpojumus. Ietaupīsiet gan nervus, gan mantu, gan naudu, turklāt citas ķīmiskās tīrītavas strādā kvalitatīvi un atbild par savu darbu atšķirībā no Neretas. Par sabojātu mantu maksā tas kurš to sabojājis.
Man arī sabojāja mēteli, kuru pēc Neretas pakalpojuma neviena cita ķīmiskā tīrītava vairs glābt nevarēja un atlika vien mest to ārā.

P ppp 25.01.2013

Ну сколько можно давать деньги вперед? Каждый раз одни и те же истории. О чем только люди думают?

P ppp 25.01.2013

Не в этот форум писала, прошу удалить админов.

A anita.b 21.02.2013

Gribu informēt citus cilvēkus par to, kas notiek šajā ķīmiskajā tīrītavā "Nereta.lv". Ilgu laiku biju viņu patstāvīgā kliente. Tā kā man patīk laba veļa un skaisti dvieļi, tie man arī bija. Nesu uz šejieni mazgāt veļu. Kā saņemt, tā manu dvieļu vietā tiek ielikti veci, nolietoti dvieļi un veca (ne mana) gultasveļa. Savu taisnību panākt ir neiespējami, skaidroties tiek pasaukti t.s. darbinieki-profesionāļi-drausmīga paskata vecenes, kas valsts valodā ne vārda nemāk pateikt un arī neko nesaprot. Beigās sanāk, ka vainīga esmu es pati, ka neatceros kādu veļu esmu nodevusi! Un tad vēl tā trakā viņu priekšniece! Izskrien jauns skuķis, nolamā mani un parāda durvis! Vairāk uz turieni neeju un arī citiem neiesaku, ja negribat palikt bez savas veļas un ar sabojātiem nerviem.

L lizete55 24.08.2013

Un kā tādi skuķi var šudierēt pa Rīgu? Kur skatās pacientu tiesību aizstāvji?

Z Zeltite Paula 23.04.2021

Labdien! Varu piepulcēties neapmierināto pulciņam ,jo mums paklāju tirija 3 mēnešus, atkārtoti tika nodots pēc pirmās tīrīšnas, un tāpat netika iztirits, tika barbariski iemests lielā mašinā un saburzits , neiztirita viena liela daļa paklāja , šodien aizbraucām savākt ,rezultāts sabeigts darbs un materiāls. Edmunds bija pacenties visu sabeigt! Tīrīšana tika veikta Neretas ielā .Klienti esat uzmanigi ar šo uzņemumu! Vairs neuzticos!

D Dace 26.10.2023

Labdien! Aiznesu 3 jakas iztīrīt. Aizejot pakaļ konstatēju- visas 3 jāpārtīra. ar otro reizi 2 iztīrītas apmierinoši- par trešo žaketīti atrunas:... tie baltie pleķi no gludināšanas- mēs jau negludinām... Piezīmēšu, ka žaketi protams pati nebiju gludinājusi. Īsi sakot- žakete sabojāta. Ar vadību protams sazināties nav iespējams- uz vietas nav, sazvanīt nav iespējams. Lasot komentārus pat priecājos, ka nevarēju sazināties.Apkalpošana kā "padumju" laikos. Ar karti norēķināties nav iespējams, vēl piedevām nolasa lekciju, ka jābūt skaidrai naudai... Ļotoi slikti.