www.sudzibas.lv kim Par ģimenes ārstu

kim - Par ģimenes ārstu

Nekādi nevaru saprast, mes ar sievu esam gaidībās, jau rit septītais mēnesis, mums ir bez saražģijumiem, bet jau trešo reizi šodien maksājam par sonogrāfiju !!!!!!! Kā var Ārsts neizrakstīt nosūtījumu bet vienkārši uz vārdiem nosūtit !!!! Vai ar to viņi pelna ??? Vai tiešām par to ir jāmaksā, visiem tak zināms ka sonagrāfija ir pa velti, bet pa to maksāt trešo jau reizi ir vienkārši briesmīgi. Protams ka samaksāju, sieviņa taču negrib palaist garām sonagrāfiju, kā jau katra sieviete uztraucas. Ārste Baltiņa, tas ir kautkas fenomināls, vel jau tirgo kaut kādus vitamīnus, itkā ne viņa bet dod info par kādu sievieti kura tirgo, interesantākais ka to nopirk aptiekā nevar. Sargaties mīļās dāmas,,, B A L T I N JA

K