Ķikuru veikals - Veca pārtika

Es jau trešo reizi nopirku zupu burciņā, kura bija veca.. Es domāju, ka veikalā man paskaidros.. Bet par šo tēmu nerunā un skaita manu rēķinu.. Ķipa ko negribu to nedzirdu..
Es pati sev arī noperku colu 1.25 l un man to lietojot sāka iekšās griezt kā ar nazi nu pamocījos pusstundu un atlikušo colu izlēju.. Tā bija veca
esmu vientuļā māte ar četrgadīgu bērnu, bet nevienu neinteresē ne tava finansiāli grūtā situācija ne veselība, ka tikai nāk nauda...
Es jau gribētu lai pārbauda šo veikalu tā negaidot
risks ir tas, ka var saindēties arī citi cilvēki tajā skaitā bērni

B BK 17.04.2017

Pirms kau ko pērc,termiņus vajag skatīties.Pati vainīga esi tagad.

C critical thinker 17.04.2017

veca kola? lūdzu, nejokot.

U Unness 18.04.2017

Stradaju veikala, neteikšu kada, pusgadu+-. NETICĒSI! Izmetam k-kur 100 limonādes litrus: sprite, fantastika lemon, pepsi, bija ari kola, fantastika cola (citus neatceros). Un tas tikai limonādi! Ja nezini, lūdzu nevajag! Vnk ir tadi darbinieki-idiņi, kuriem termiņi, un ir tādi kuri speciāli tos liek priekšā lai atrāk tos nopērk nevis izmet lai nebūtu minusi!

J jema 18.04.2017

nafig vispaar sevi indee ar kolu? Vai arii tas tam 4gadiigajam beernam vajadziigs? Parbaudi terminus pirms ko peerc. Un kaada citiem dala par tavu gimenes staavokli?

C critical thinker 18.04.2017

nevajag jau pārspīlēt. kolā nav nekā indīga.

alergologs 20.04.2017

Loģiski, ka nevienam veikalam neinteresē ne Jūsu veselības stāvoklis, ne ģimenes problēmas. Tas ir veikals nevis labdarības iestāde. Termiņi jāpārbauda, to jau bērna mātei vajadzētu zināt, ka jāuzmanās..
Un veca kola...Tur jau pat zirgam jāsmejas. Veca kola :)))