Dr. Astafjeva - Attieksme

Labdien. Vēlos pastāstīt savu pieredzi ar šo bēŗnu ģimenes ārstu. Attieksme it ka normāla, taču rodas sajūta ka viņa tiko pabeigusi skolu.
Sāksim ar to, ka, es lūdzu viņai izrakstīt norīkojumu priekš savas meitas uz lāzerklīniku dēļ hemongeomas. No sākuma lielām acīm prasija, '' priekš kam? ". Paskaidroju, ka hemongeoma atrodas tādā vietā, kur drēbes berzē un gribu pakonsultēties ar speciālistu. Viņa atbildēja ka vina tadas zimes neraksta, raksta kirurgs un nosutija pie ta. 2 menesus gaoidiju uz viziti pie kirurga. Kad tikam, pastastiju ko gribu, paradijamies, kirurgs tik noblisinaja acis, un pateika ka norikojumu uz lazerkliniku nosuta gimenes arsts un uzrakstija tikai sledzienu. Lad aizgaju pie gimenes arstra, vina zimes izrakstisanu atlika uz nakamo reizi un ta 3 menesus. Kopa man pagaja 5 menesi, lai aizietu pie specialista un noskaidrotu 5 minusu laika to, ka meitai viss kartiba..
Otram kartam vina norikoja pie vairakiem specialistiem delu uz ta pamata ka bernam esot paaugstinats tonuss. Visi ka viens, paprasija, prieks kam vina vispar sutija, bernam viss ir savas normas,
tacu ar to vel viss nebeidzas. Meitai ir blillites un nolemam iet specialo arstu komisiju, lai tiktu specializetaja darzina tendetu uz redzi. Ludzam norikojumu komisijai. Atkal standarta atbilde - vina tadas neraksta, to dara acu arsts. Aizgajam pie acu arsta. Tas izrakstija mums vajadzigo zimi un pateica kur zvanit. Pazvanijam uz komisiju un tie pateica ka vajag ari gimenes arsta zimi. Ejam atkal pie vinas, vina tikai blisina acis. Beigas jau uzrakstija bet nemot paraugu no acu arsta zimes.
Neņemot vera vinas darba taktiku, liekas diezgan gaisigs cilveks. Paskatas, pabaksta, noriko talak. Musu veca gimenes arste visam un visam sudzibam piegaja ar nopietnu verienu.
Un sodien bija pedejais piliens. Mums ir veigtas visas vajadzigas potes savas saprata robezas (jo berns piedzima uk, nesen atbraucam uz lv, tadel dala ir uk potes, dala sejienes) . Vina zvanija un draudeja rakstit socialajam dienestam ja tuvakaja laika neveiksot obligato pieti, jo ta esot obligata. Cik zvaniju uz veselibas dienestiem,. Apjautaju pazinas un radus, visi ka viens apgalvo ka neviena pote lv nav obligata, tikai ieteicama.
Rit iesim taisit poti, tacu ari nostadisu fakta prieksa un mainisim gimenes arstu, jo sada attieksme un darba taktika man nav pienemama. !

Ze

А что тут неясно?За каждое направление к специалисту семейный врач платит из тех денег, что выделяет ей государство из бюджета! И каждый сэкономленный цент на пациентах идёт ей в карман! Кроме того, на оборону НАТО требует уже не 1% от ВВП, а 2%..