Dr. Astafjeva - Attieksme

Labdien. Vēlos pastāstīt savu pieredzi ar šo bēŗnu ģimenes ārstu. Attieksme it ka normāla, taču rodas sajūta ka viņa tiko pabeigusi skolu.
Sāksim ar to, ka, es lūdzu viņai izrakstīt norīkojumu priekš savas meitas uz lāzerklīniku dēļ hemongeomas. No sākuma lielām acīm prasija, '' priekš kam? ". Paskaidroju, ka hemongeoma atrodas tādā vietā, kur drēbes berzē un gribu pakonsultēties ar speciālistu. Viņa atbildēja ka vina tadas zimes neraksta, raksta kirurgs un nosutija pie ta. 2 menesus gaoidiju uz viziti pie kirurga. Kad tikam, pastastiju ko gribu, paradijamies, kirurgs tik noblisinaja acis, un pateika ka norikojumu uz lazerkliniku nosuta gimenes arsts un uzrakstija tikai sledzienu. Lad aizgaju pie gimenes arstra, vina zimes izrakstisanu atlika uz nakamo reizi un ta 3 menesus. Kopa man pagaja 5 menesi, lai aizietu pie specialista un noskaidrotu 5 minusu laika to, ka meitai viss kartiba..
Otram kartam vina norikoja pie vairakiem specialistiem delu uz ta pamata ka bernam esot paaugstinats tonuss. Visi ka viens, paprasija, prieks kam vina vispar sutija, bernam viss ir savas normas,
tacu ar to vel viss nebeidzas. Meitai ir blillites un nolemam iet specialo arstu komisiju, lai tiktu specializetaja darzina tendetu uz redzi. Ludzam norikojumu komisijai. Atkal standarta atbilde - vina tadas neraksta, to dara acu arsts. Aizgajam pie acu arsta. Tas izrakstija mums vajadzigo zimi un pateica kur zvanit. Pazvanijam uz komisiju un tie pateica ka vajag ari gimenes arsta zimi. Ejam atkal pie vinas, vina tikai blisina acis. Beigas jau uzrakstija bet nemot paraugu no acu arsta zimes.
Neņemot vera vinas darba taktiku, liekas diezgan gaisigs cilveks. Paskatas, pabaksta, noriko talak. Musu veca gimenes arste visam un visam sudzibam piegaja ar nopietnu verienu.
Un sodien bija pedejais piliens. Mums ir veigtas visas vajadzigas potes savas saprata robezas (jo berns piedzima uk, nesen atbraucam uz lv, tadel dala ir uk potes, dala sejienes) . Vina zvanija un draudeja rakstit socialajam dienestam ja tuvakaja laika neveiksot obligato pieti, jo ta esot obligata. Cik zvaniju uz veselibas dienestiem,. Apjautaju pazinas un radus, visi ka viens apgalvo ka neviena pote lv nav obligata, tikai ieteicama.
Rit iesim taisit poti, tacu ari nostadisu fakta prieksa un mainisim gimenes arstu, jo sada attieksme un darba taktika man nav pienemama. !

Z

M Marika Mareka 21.07.2020

Brīnišķīga daktere. Un to novērtēju, jo pati esmu ar māsas izglītību, tātad daudz ko saprotu medicīnā. Pie šīs ārstes ieteiktu arī citiem bērniem.

K kristine 29.08.2021

Ļoti patīkama un kompetenta dakterīte,vienmēr iedod visus nosūtījumus iesaka kur aiziet ar mazo,tāpēc nevaru piekrist augstāk rakstītajam,ka “tikko skolu beigusi” zinoša daktere savā vietā.

P potuStoronka 17.10.2023

Dakteris uzreiz jums pateica, ka jums to nevajag, caur 5 men jus to ari uzzinajat, tas tikai jusu stulbums, ar to jus pazaudeja laiku. Pie kirurga var iet uzreiz akuta stunda un negaidit, pie gimes arsta tapat, kur jus bijat cita laika un ko darija, kapec uzreiz vienas dienas-nedelas laika neatnaca pie visiem, nav zinams.

Ar otro situaciju tapat, jums preizi pateica , ka zime raksta okulists, ta ari bija, par ko tacu sudziba?

Visie dakteri izraksta bernus uz potem, ka ari pie citiem specialistiem, jo tas ir pec kartibas un grafika, ja jus neko negribat ar savu bernu, tad jums jaraksta par to atteiksme. Bet ja kadus potes nebus, var but savie aizrobezomi par to nakotne, bet specialisti, kas palidz ar tonusu jums bezmaksas palidz pareizi kopt savo bernu, ar vingrosanam, baseinu un tt. Jus baidities par veselibu izlasot kaut ko interneta un pec kaut ko prasa no arsta, bet pec kad arsts palidz jums ar to, kas pec plana bernam ir nepieciesams, lai nebutu nakotne problemas, jus par to sudzities, smiekligi.