www.sudzibas.lv Ķengarags Bērnu Veselības Centrs BVC ĶENGARAGS bērnu zobu higienists neievero higiēnas prasības

BVC Ķengarags - BVC ĶENGARAGS bērnu zobu higienists neievero higiēnas prasības

Bērnu zobu higienists ar cimdiem atver tumbas atvilktni lai paņemtu salveti, ar cimdiem ņem zobu pastas tubiņu. Zobaārsts ar cimdiem aizpild žurnālu. Un pēctam ar tiem pašiem cimdiem lien mutē. Diez vai pēc katra paciienta viņi dezinficē visas atvilktnes un zobu pastu tubiņas. Neiesaku iet uz šo vietu.

Papildināts Jūlijaa 13.07.2016

Un ar tiem pašiem cimdiem pēctam lien mutē.

J

P potuStoronka 17.10.2023

bernam pec plana bija jaiet pie zobarstam, zobarsts pateica, pirms iet pie higienista, .. berns sezas kreslaa pec kadas vecas sievietes,un nekas nebijas dezinficēts pec taa, bernam visie normali zobi baltie, pec higienista sak slimot, un iejot pie zobarsta - divgadigam bernam sak arstet zobu, kads pirms higienistam vel bija balts, bet pec saslima.rezultata zobs vispar bija zaudets