www.sudzibas.lv Kemi Pliks ceks un mutiska vienoshanas par pusgada garantiju

Kemi - Pliks ceks un mutiska vienoshanas par pusgada garantiju

Nojuka uz cela auto. Aizvilku lidz KEMI. Prasiju cik maksa diagnostika. Teica nu lidz 25 Ls/h. Cik ilgi parasti taisa diagnostiku? Nu kadas 15 min. atkariba cik ilgi lasa to kompi. Driz jau noteica ka it kaa benzina suknis pie vainas. Prasu cik maksas? Nu 65LS, bet vel esot kautkur javelk tas autinsh. Pec 4 stundam gatavs pazvana un saka ka pie viniem luk 40Ls bet tur kur vilka tur vel 65Ls kopa 105Ls. Aizbraucu pakalj IZZIT ceku uz 40Ls. Kur paliek parejie 65Ls nav zinams. Veco sukni atpakalj neatdeva protams un apraksts ari netiek izsniegt kada detala ielikta. Sekato ka jaunu sukni, bet kapec nevar civilizetu izdruku iedot. Pliks ceks un mutiska vienoshanas par pusgada garantiju. Jautajums kur palijka 65Ls?

E

A Andrejs 05.08.2009

Nu i stulbenis :D A nafig tad tu ārā brauci? Vajadzēja panākt savu. Cik skatos, tik brīnos - kaut kādi pamīksti visi palikuši. Māk tikai dirsties netā. Fui. :D :D :D

V vinnijs 17.11.2009

Serviss atbilst nosaukumam - ķēmi.

K kisa 21.04.2010

mne odin super master sobiralsja ljmbdu menjatj, srezal bolt, podsojedinitj ne smog t.t. tipa neelektrik, otsidel tam u nih 4 chasa.po subbotam vrode skidki, a her. chto-to probormotal i skidku ne sdelal, chisto pidar

E Egons2 24.07.2010

Lasot komentarus, atklaati sakot paliek ljoti nelagi un slikti, tiesjam tik ljauna un neapmierinaata sabiedriiba?