www.sudzibas.lv Kemi Negodīgi

Kemi - Negodīgi

Gribēju uzsvērt, ka Kemi Service ir neprofesionals gan pret klientiem, gan pret darbiniekiem, jo pats strādāju tur un regulāri ir problemas ar atalgojumu. Īpasmieki ir lietuvieši un grib ar minimaliem ieguldījumiem sasniegt labakā servisa statusu Latvija, bet nesanāk. Vienmēr vajag prasīt rēķiu izdrukas, lai paskaidro pozīciju katru, jo zinu, ka rēķinos liek iekšā rezervez daļas kuras neattiecās uz konkrēto auto.
Paldies

P

Komentāri (2)

A a vai nav vienalga 13.08.2012

Šodien tieši gribēju ielikt sūdzību no klienta viedokļa.

Atstāta mašīna remontēt. Viņi laikam klientam principā nezvana, tikai sola zvanīt. Atliek tikai zvanīties pašai. Ja sola salabot sestdien, tad izrādas pirmdien pusdienlaikā joprojām neviens tai mašīnai klāt nav nācis. Viņu "nodiagnosticētā" problēma (un iespaidīgā nosauktā cena) citā servisā izrādas esam pavisam kas cits (un ar pavisam niecīgu cenu).

Neiesaku.

J janiskemi 31.08.2012

Jānis Viegliņš, SIA KEMI SERVICE direktors.
Šķiet, ka būtu tikai godīgi, ja arī KEMI izteiktu savu viedokli par interntā vietnē publicētajiem komentāriem.
Gribu ar lepnumu teikt, ka SIA KEMI SERVICE ir viens no retajiem uzņēmumiem šajā nozarē, kurš ir GODĪGS pret valsti un darbiniekiem- maksājot visus nodokļus. Protams, ka mums kā uzņēmumam tas nerada vieglāku konkurenci, jo mūsu godīguma dēļ, dažreiz, nespējam maksāt vislielākās algas un piedāvāt viszemākās cenas.
Bet neskatoties uz šiem, varbūt, trūkumiem- mēs veiksmīgi esam autoservisu biznesā vairāk kā 10 dadus. Un tas pierāda, ka esam klientiem draudzīgi.

Tāpat, kā daudzās nozarēs- uzņēmumos, arī mūs uzņēmumu bija skāris dažu darbinieku negodīgums, pārkāpumi, zādzības, krāpšanās. Diemžēl, bet no šada riska neviens uzņēmums nav pasargāts.
Esam veiksmīgi šos gadījumus piefiksējuši un no negodprātīgiem darbiniekiem šķīrušies.

Tādēl, ja kādam klientam ir nācies pirms tam saskarties ar kāda KEMI darbinieka nolaidību, patvaļu, negodīgumu- uzņēmuma vārdā atvainojos.

Tāpat arī vēlētos publicēt savu mob. tel. numuru ( 29467551) uz kuru varat zvanīt un izstāstīt savu labo vai negatīvo pieredzi man personīgi.
Es no savas puses apsolu katru gadījumu izskatīt personīgi -novērst pārpratumus un ķibeles, ja tādas būs gadījušās.

Un vēlos informēt arī Jūs par divām klientiem svarīgām lietām:
KEMI - lukturu, bremžu un ritošās daļas diagnostiku veic BEZ MAKSAS, jebkuram klientam!
KEMI dod garantiju 1 gads vai 20000km uz jebkuru darbu un rezerves daļu.

Ar cieņu Jānis Viegliņš

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes