E es 30.04.2007

reaktīvie igauņi :)

G GatisJansons 27.10.2008

Igauņi?! KEMI taču ir Leiši un par auto kvalitāti no Lietuvas ir daudz negatīvs dzirdēts. Ar KEMI saskāros kad saņēmu atlaižu kuponu, kurš rezultātā izrādījās divdomīgi sastādīts (muļķu pievilināšanai). Par cik jau biju atbraucis, tad devu lai veic pirms tehniskās apskates diagnostiku un pieregulē gaismas. Attieksme no servisa vadītāja puses bija uzpūtīga (t.i. ko es te tāds tērēju viņa laiku ar savu grabažu), pēc apskates sastādīja remonta tāmi, no sērijas, lai salabotu to - jānomaina vēl tas un tas arī, tad dabūšu garantiju un tikai par Ls 400 bukses un blīvju maiņu varēšu braukāt laimīgs. No kā es atteicos.
Noregulēja lukturus, es vaicāju vai tālās gaismas arī, meistars šķībi uz mani paskatījās un gāja regulēt tālās gaismas, pēc tam saka ka gatavs, es vaicāju vai miglas lukturus arī? meistars atkal aizgāja regulēt miglas lukturus. Rezultātā, pie tehniskās apskates inspektors ielika 2 par nenoregulētiem lukturiem.

E Esss 12.06.2009

Man arī bija, ka pirms atkārtotas apskates no rīta iebraucu KEMI servisā pieregulēt gaismas, kas protokolā bija atzīmētas (ar 2), prasīju vai tagad būs ok, lai izietu apskati-atbildēja, ka jā, viss ok. Tā nu uzreiz devos uz apskati, bet tur man saka, ka pa augstu noreglētas tuvās! Es šim saku - kā es nupat biju servisā, teica ka noregulētas ok! tad nu lika aizbraukt turpat blakus noregulēt (par dažu sekunžu darbu atdevu 5īti, par ko jau no rīta biju samaksājusi KEMI!!!) un braukt ar tām pašām lapām uzreiz atkal atpakaļ pie viņa boksā.Rezultāts-izgāju apskati... Bet nu uz Kemi vairs nebraukšu, jēga nav.