www.sudzibas.lv Kemi Betonē smadzenes

Kemi - Betonē smadzenes

Hello,

Pirms kāda neilga laika bija nepieciešamība aizvest nomainīt mašīnai bremžu klučus, gaisa filtru, eļļu. Nezinu kāpēc izdomāju aizdzīt uz Kemi g.astras ielā. Pirmais, kas jau likas aizdomigi, ka klienti ieksa runajas kapec tik dargi utt :D piemeram tosola mainja 12ls u.c!

Atstaju masinu servisa specialistam, vins teica ka nomainis detalas un pados zinu, vis kopa busot lidz 30 - 40ls, tas ir tikai mainja, detalas man jau bija.
Pagaja kada stunda un zvanija kautkads miegains servisa vaditajs, teica, ka neviena detala nederot un pa to ka apskatijas, ka detalja neder, vajadzeja samaxat 122 ls.

Diezgan izdevigi!! Nesaprotu kaa taads serviss vel existe..

Danke.

E

E Esss 11.05.2010

šitādiem servisiem vajag prasīt cenrādi lai Tev parāda, kur ir rakstīts, cik maksā darbs stundā!!! šito man ieteica prasīt, lai parāda cenrādi, ja cena šķiet pārāk aizdomīgi augsta. Jo pa tiem 122Ls var 10 mašīnas pa stundai salabot normālos servisos :D

E Egons2 24.07.2010

Tas egons jau arii drusku blefo, paskatiijas auto un paparasija 122 Ls, un Egonins samaksaaja. Labi veel ka ar varu neatnema:) Un starp citu biju ziemaa vienaa servisaa mainiit tosolu samaksaaju 37Ls, un nemaz neraudaaju un nevienam nesudzejos. Piekriitu essam, pirms autinjam keraas klat un kaut ko skruvees, lai izskaidro, cik tas maksaa un tad es izdomasju piekritu vai nee un lai tami izdrukaa man uz rokas, tas bus kaa pieradiijums, nevis ciksteet, 122 Ls, dargi, utt.

E eto 07.08.2013

Nu kemi. Un normāls nosaukums vajdzīgs, teiksim - GazMjas.