www.sudzibas.lv Ķekavas pol-ka Ģimenes ārsts Dr. Liene Vītola

Ķekavas pol-ka - Ģimenes ārsts Dr. Liene Vītola

Man Dr. L. Vītolu ieteica kā labāko dakteri visā Ķekavā. Tā arī bija līdz kaut kādam laikam. Mainās laiki, mainās cilvēki :(. Pilnīgi piekrītu daudziem cilvēkiem, ka mūsu daktere, nu nemaz, vairs negrib ārstēt savus pacientus. Ziniet, kad es eju uz pieņemšanu, it tāda sajūta, ka es uzmācos. Dakterei pēdējo pusotru gadu ir tāda sejas izteiksme, ka viņu traucē. Viņa ir ļoti neapmierināna. Un attieksme arī ir ļoti vēsa. Uzklausa, izmēra as.-spiedienu, bet ārstēšanas nav nekādas. Man ir nopietnas veselības problēmas, bet ārstēšanas nav nekādas. Ja nu ļoti uzstāju, ka man vajadzētu vienu vai otru izmeklēšanu, tad nu lūdzu. Ja jau jūs tā vēlaties. Bet no pašas dakteres palīdzības vairs nav nekādas. Viņai ir māsiņa Indra, tā gan, ja varētu palīdzēt viesiem, tad tā arī darītu. Pie māsiņas Indras ir patīkami giezties pēc jebkādas med.konsultācijas.

I

P Pacients 10.02.2010

Lai nu kas, bet Vītola ir vienīgā visā Ķekavas ambulancē, kas kaut kur pacientus sūta uz izmeklēšanām. Ja nepatīk, tad ej pie Sedliņas vai Pudņikas, tad redzēsim, ko tad teiksi. Es pie Vītolas jau gadus 10 eju, un ne reizi nav bijis tā, ka viņa nebūtu ieinteresēta palīdzēt un noskaidrot problēmu cēloni!

M Mamma 07.07.2017

Lai nu kurs, bet Sedlina ir fantastiska dakterite. Vienmer sīki izmeklē, nosūta pie mazām aizdomam. Pakonsulte pa telefonu ari brivdienas, atvalinajuma laika un 2:00 nakti. Sarezgitaka situacija reiz devos pie godajama profesora Riga un vins ieteica tiesi to pasu, ko Sedlina pirms tam. No ta briza pilniba uzticos dakteritei ari sarezgitakos un specifiskakos gadijumos. Loti gudra un galvenais sirdī laba dakterīte!

E Elza 14.07.2010

Visa mana lielaa gjimene un daudzas pazinjas ir Dr.L.Vitolas apruupeejamie, nekad neesam bijusi neapmierinaati ar aarstes darbu, vienmeer varam paljauties uz vinju, zvaniit jebkuraa laikaa un vinja mums daudz ir paliidzeejusi gruutos briizhos.
Taa, ka Ireena, ja tev ir nepiecieshama "smaidiigaaka" apruupe, tad paarregjistreejies pie cita aarsta, un pameegjini varvuut aizdomaaties tik taalu, ka aarstei ir nedaudz zem 2000 pacientiem, un pret visiem gribi lai vinja ir superlaipna un smaidiiga??? Pastraadaa tik daudz, cik straadaa muusu aarste un tad baaz savu smirdiigo muti shitaada veida portaalos! :)

A Aina 28.08.2017

Elza, jūs gan esat rupja un netaktiska... Nepazīstot cilvēku, jūs viņu tik neglītiem vārdiem apsaucat. Nu gan, jāsaka liels FUI :( !

J Juris 31.10.2010

Ja vēlaties labu attieksmi, pamēģiniet jauno dakteri Dauškani, nenožēlosiet!
Nesen arvērusies viņas prakse T/C Liiba. Ideāla dakterīte.
Viņai ir arī sava mājas lapa- www.rddoktorats.lv

R registratura 16.11.2010

Tas ir kaut kads arprats ...kas tur sez registratura...man vajadzeja pierakstities pie arsta be taa kura tur sedeja gandriz mani pasutija, nepeinteresejoties kas ar manim ir uzbljava it ka es vinjaj nabadzinjaj trauceju kadu kuku es vai teju dzert...un nometa klausuli. Un ta nav pirma reize...jamaina to bandu jo zazralisj jau sen.Bezpridels es sudzeshos.Ta nav pareizi uz kurieni skatas administracija vai galvenie slimnicas arsti.

Z zajacka 16.11.2010

Registratura tagad sez izbijusi skolotaja Plaude, nu nu, muzam nedabujusi, bez smaida

X xxx 03.10.2013

Mani gan šoke proceduras viena medmasiņa kuras attieksme nu ir drausmiga nu jau kuro reizi ejam ar viru uz parsiešanu, bet ta viņas attieksme ir tada ka ... ko tu te dari pati nemaki neko izdarit utt. Man tada doma kadreiz pazvanit uz BezTabu un palukt lai šos tur apciemo un parada musu jauko ambulances darbu