www.sudzibas.lv Ķekavas pol-ka Ģinekologs Dr.I.Blumfelde

Ķekavas pol-ka - Ģinekologs Dr.I.Blumfelde

Sveiki. Nekādu būtisku pārkāpumu it nav. Gribu pateikt tikai vienu, ka, agrāk daktere bija ļoti uzmanīga, atsaucīga, visu izskaidroja, pastāstīja u.t.t. Bija patīkami iet pie tāda ārsta. Ar viņu varēja daudz ko izrunāt, bet tagad, nu tiešām, tā vien izsktātās, ka pieņem pacientus tikai lai izdzīvotu finansiāli. Nē, viņa nav rupja. Viņa ir nekāda. Pat uz jautājumu, kādas ir analīzes, atbilde ir ne pavisam izsmeļoša: normālas. Ticiet man, tas ir ik reizi. Un par Dr. Ievas Blumfeldes vēsumu runā daudzas sievietes. Un vēl, viņai Ķekavā ir arī māsiņa. Nu, viņa ir vēl nejukāka.

I

E Eliza 13.01.2010

Palasi luudzu manu rakstu paaris rakstus uz leju... virsraksts GINEKOLOĢE BLŪMFELDE ZIEPNIEKKALNA POLIKLĪNIKĀ. Tas liks aizdomāties par šo "vienreizējo" dakteri :)

E Eliza 13.01.2010

L Lauma 20.07.2010

Piekrītu -nekāda!!! Un melo acīs skatoties- viņa nedrīkstot vīram saistībā ar grūtniecību rakstīt nosūtijumu uz RTG:D Pati strādāju med. iestādē, ik dienu saņemu nosūtijumus no ginekologa uz RTG vīram/ draugam. Nu neko jau neatbildēju, nemaksā jau tas RTG tik daudz, ka nevaru samaksāt, bet fakts, ka melo - NEPATIKA. Citādāk attieksme ir NEKĀDA !!!

A arprats 16.11.2010

Ģinekologs Dr.I.Blumfelde
Es ari piekritu arsts ka lupata...!!!Runajot godigi Kekavas slimnica jamaina visus dakterus...gan Freimani, gan aboltinju jo tie nav arsti...biju pie Aboltinjas, pargaju pie Freimanes...nezinu pie ka vel var iet jo manu prat visa ta banda vispar nemak arstet.Katram arstam uz rokas ir visa musu veselibas kartinja...es braucu 2, 3 reizes gada pie arsta bet pie ta visa man ir veselibas problemas, ne Freimane ne Aboltinja nevar attaisit to gramatinju un ieteikt lai apmekleju velreiz kaut ko, un uztaisu kadas analizes...tas skan apmeram ta...man sap galva-, nu tad jadzer ibumetins...bet iemesls kapec ta galva sap...nevienam neinterese, vinjiem tik izrakstit receptu un sanemt naudu...murgs!Es tiesham sudzeshos...tik ilgi ciest jau nevar.NEARSTEJATIES KEKAVAS AMBULANCE!!!Tas laikam ir vis ko varu pateikt!!

J jesus 29.08.2011

Pateicoties tadai kucej necilvekam ka inta freimane man nomira mamma.Arste lai atrak nomirtu.