Ķekavas novada pašvaldības policija - Zadzība un miesas bojājumi

Vakardien tiku aizturēts par alkahola lietošanu ta policistam teikt "publiskā" vietā Ķekavā. Uz to bridi atrados pļavā celu telti un taisijos iet gulēt. Policists nāca klāt un bez vārdiem sāka mani sist ar steku. Pēctam tiku nogādāts iecirknī. Aizturēšanas laikā tiku iesedināts mašinā. Pa to laiku "POLICJA" man nozaga ap 70 latu (70LVL). Policisti ljoti jauki mēģināja to noslēpt. Tika arī saplēstas drēbes. Pilni gadi man ir 17.

Jau iepriekš iecirknī VP RRP KPR NPN Konstatēja nodarītos miesas bojājumus.

Vajadzēs atpazīt policistu kurš mani sita (3 policistus). Ir ap 10 liecinieku un 3 cilvēki kas tika aizturēti ar mani.
Vienu policistu esmu redzējis un zinu kādās lietās viņš ir ielaidies. To pamatošu un rupēšos lai šiem cilvēkiem nau darba.

Vai kāds lūdzu varētu pateikt kā man tālāk rīkoties.

J

K Krishinjsh 08.08.2013

Sviets. Bet tā notiek visu laiku. Man arī paziņām piesējās krievu urlas un gandrīz jau iesākās kautiņš bet piebrauca policija. Urlām pateica lai tiņas prom bet manas paziņas paņēma ciet, iemeta kaut kādā karcerī, nospārdīja un palaida vaļā. Nākošajā dienā viņi ar sūdzību gāja uz policiju, bet viņiem tur pateica, lai nemaz nemēģina kaut ko prasīt tā pat neko nepierādīs un video ieraksti no tā kabineta dzēsti. Ja tev nav gali policijā, tad viņi var darīt ko vien grib, bet tā pat viņus neviens nesodīs!! Tāda ir tā Latvijas policija un vel čīkst, ka viņeim par maz maksā.

P pops 13.08.2013

Es nesaprotu, kapeic vispar jadzer, ja tev 17 gadu ? Policija rikojas pareizi .