Kebabs FIX

KEBABS FIX IR VIENKARSI SUDIGS EDINASANAS UZNEMUMS ES PATS ESMU STRADAJIS UZNEMUMA UN ES ZINU K JUS TUR EDAT TAS PIRMS PASNIEGSANAS TIEK NEKVALITATIVI PASNIEGTS UN VIRTUVE KAS NOTIEK JUMS LABAK TO NEZINAT!!!!PRODUKTUS NEMAZGAA UN TAISA LOTI SUDIGI ES LABAK IETEIKTU TUR NEEST JO NEZINAT KAS TUR IEKSA VAI IESPLAUTS VAI NAV!!!!

H

K Kaa 06.01.2007

beidz dirst!!! es tur straadaaju jau nezcik ilgi un NEKAS TAADS TUR NENOTIEK!! heh, tev laikam maza stafka bija, iibli!!!!!!!!!!!!!!

K Keny 08.01.2007

Jaaaa, es ar esmu no tur stradajpshajiem, taa kaaam tieshaam NEDIRSSSS, nav tur nekaa antisanitaara!!!!!!!

A Andris 17.12.2008

kuraaa tad tu straadaaji?ja viens kebabs nepilda savus pienaakumus, tad nenodirs uzneemumu!!!kas ir par maz maksaajha?nevajag laist luni dabra laikaa, un tad nodirst ja padzen nahuj!!

V Varis 06.05.2009

Kebabā paši garšīgākie Frī... :D

S Sanita 06.05.2009

TAS PIRMS PASNIEGSANAS TIEK NEKVALITATIVI PASNIEGTS
:)))

L Lepi 06.05.2009

Šitas turku rijamais riebjas.

Pegija 29.04.2014

Piekrītu, citi rakstītajam. Pati esmu strādājusi par pavāru un tā nav, ka neko nemazgā.
MAnuprāt, pie Elīnas Smilgas vadītajos kebabos ir tā (neko nevēlos aizvainot), bet ne pie I.Vanagas.