www.sudzibas.lv Kebabs Fix Gaļas trūkums kebabā!

Kebabs FIX - Gaļas trūkums kebabā!

Kādas divas ned. atpakaļ biju iegājis "Alfā",sagribējās ko iekost... Izvēle krita uz Kebabs Fix ēstuvi. Apkalpotāja painteresējās, kādu kebabu vēlos, tādu gaļu, vai tādu, asu vai vidēji asu... Kad saņēmu pasūtīto un sāku to baudīt, sapratu, ka tur varētu būt pustējkarote vistas gaļas iekšā... Pārējais - kāposti, salāti... Karoče, nopirku kāpostmaizi... Ideāli!
Ļoti bieži esmu ārzemēs, arī tur esmu apmeklējis kebabnīcas. Tur vaicā, vai tos salātiņus likt, vai gurķi, tomātu, piparu,u.t.t.. Iedomājos, ja būtu palūdzis Alfā kebabu bez kāpostiem....Tukša maize! Uz priekšu visi, dodaties uz šo kantori!

T

I Iveta Vaitniece 12.07.2016

Jūrmalas kebabā diezgan dranķīga apkalpošana.

G Guu. 22.03.2017
Briesmīgs ēdiens

Vienkārši briesmīgs ēdiens. Šķiet ,ka šeit strādājošie pat nenojauš ,kas ir kebabs. Šeit doners skaitās sakaltusi maize , kurā iekšā ir kečups un kàposti. Kartupeļiem vismaz sāli varēja uzbērt. Šausmas

J jurijs777888 07.04.2017
slikts kebabs

Купил два кебаба с курицей и говядиной,... только мяса там было кусочка три и капуста ,капуста, капуста.Делал заказ на месте и с собой.Не советую!

A Armands Haijfaiv 26.10.2017

Bet ja jūs zināt, kāds ir īsts kebabs, kur problēma atvērt savu uzņēmumu? Atpelnīsiet ātri tak, ja ziniet kā tās lietas ir jādara :D

K Klaus Kruklis 15.10.2019

Tikko biju Kebabs Fix Riga Plaza un tieši tas pats. Wraps par €5,35 un iekšā gandrīz vispār nav gaļas. Salāti vien ir. Pēdējais piliens, tā jau nav ne kvalitātes ne cenas, bet tik maz gaļas nav piedzīvots. Labākais, ko darīt laikam ir vienkārši neiet uz Kebabs Fix. Varētu iebalsot Latvijas sliktāko kebabu topā un kaut kur pie pirmās vietas tam jābūt.