www.sudzibas.lv Kavet Nekārtīgs darbs

Veterinārā klīnika KAVET - Nekārtīgs darbs

Nevienam neiesaku vest savus dzīvniekus kastrēt uz veterināro klīniku KAVET Brīvības ielā( pie Sprta akadēmijas). 2005.gadā mūsu kaķenei veica sterilizāciju. Domājām, ka viss ir kartībā. Šogad kaķene saslima un ultrasonogrāfijā bija redzams, ka nav izņemta dzemde un tagad viņai ir smags dzemdes iekaisums. Konsultējāmies pie zinošiem un godprātīgiem veterinārārstiem, kuri teica, ka obligāti ir jāizņem gan olnīcas, gan arī dzemde. Naudu KAVET klīnikā, protams, paņēma pieklājīgu, bet neizdara savu darbu kā vajag. Rodas iespaids, ka tur strādā ļoti negodprātīgi vetārsti, kuriem galvenais ir ievākt naudu, nevis reāli palīdzēt dzīvniekiem. Acīmredzot viņi nenes nekādu atbildību par savu darbu. Un cenas tur ir nenormāli augstas, par katru nieku tiek iekasēta nauda. Pat par galda noslaucīšanu, kas it kā skaitās sanitārais pakalpojums tie ierāvēji prasa naudu.Tiešām neiesaku nevienam šo klīniku, kam savs dzīvnieks ir mīļš un dārgs.

I

Mamma 25.05.2009

Nu es saku tik uz Candera ielu.

M Murka 29.05.2009

Parasta sterelizācija noteikti nenozīme dzemdes amputāciju. Kaut ko Jūs sajaucat.
Bet cenas Kavetā patiešam ir parāk augstas.

P pufa 29.05.2009

Tu neesi pirmā, kuras dzīvnieciņam pēc Kaveta apmeklējuma pie Sporta akadēmijas ir slikti vai vispār nomirst.Kaimiņienes trusītis nomira no nepareizi ārstētas acs kaites, kolēģei- kaķēnīte- no sterilizācijas operācijas, mums kamītis arī dienu pēc šī Kaveta apmeklējuma nomira- bija tikai actiņa iekaisusi.

M Maija 18.06.2009

Lūdzu nosauciet konkrēti, kuri ir tie neprofesionālie ārstī, lai cilvēki zina no kuriem izvairīties, jo daudziem tā tomēr ir klīnika vistuvāk mājām un visi taču nevar būt "vienā maisā bāžami"..

Mamma 18.06.2009

Nu beidzat ! Taa ir labaakaa kliinika kaadu es zinu. Cenas ir augstas bet visam ir sava cena, gan medikamentiem- ja tie ir labaakie, gan labaam superiigaam iekaartyaam, gan iejuutiigaam profesionaalaam dakteriiteem.

D daina 16.07.2009

Ļoti laba klīnika . Savus dzīvniekus vedu tikai tur. Cenas ir augstas, piekrītu, bet darba kvalitāte un attiksme ir to vērtas.

G Gunta 03.01.2010

Ja nebūtu profesionāla vetārstu rīcība, tad mūsu kaķa sen vairs nebūtu!
Visu cieņu KAVET dakterītei Margaritai!!!

I Inna 11.01.2011

Esmu ļoti pateicīga visam KAVET kolektīvam un katram ārstam atsevišķi, pateicoties viņu profesionalitātei un rūpēm, mans suņuks, tagad ir sveiks un vesels.Šo ārstu profisionalitāte ir nenoliedzama:
Vet.ārsts Līga Ciemiņa ;
Vet.ārsts Natālija Osipova ;
Vet.ārsts Līga Ciemiņa
Vet.ārsts Inga Birrne
Vet.ārsts Oskars Grins
Kā arī pats KAVET direktors Aleksandrs Akopjans sniedza savu nenovērtējamo palīdzību.
Lai visiem šiem profesionāliem pietiek zināšanas un izturības tālākajā praksē...

D Dacis 26.01.2017

Mans suņuks šajā klīnikā nonāca ar smagu diagnozi, iedzimtas mugurkaula deformācijas dēļ sākās problēmas ar muguru, atteica priekškājas. NEKĀDU MILZU NAUDU NEMAKSĀJOT un ievērojot punkts punktā visus ieteikumus, suns ir ticis uz kājām.. kas šķiet kā brīnums...iet..skrien. Paldies liels visforšākajam ķirurgam - Mikum Jakobsonam par palīdzību. Bet piekrītu ka visa klīnika nav vai nu laba vai slikta, bet gan ļoti atkarīgs no katra ārsta un viņa profesionalitātes.

M MartA Bluzma 01.07.2017

Esmu pateicīga KAVET veterenārārstei Ļenai. Ļoti zinoša un adekvāta daktere, pretīmnākoša un dara visu, kas ir iespējams, lai palīdzētu dzīvniekiem.

L Lolita Mikajeva 18.08.2017

Lūdzu beidziet. Pat docenti kļūdās.