www.sudzibas.lv Kavet Vilcināšana

Kavet - Vilcināšana

Kaķenei 12 gadi, pēkšņi palika slikti.
Pārbaudīja cukura līmeni, par augstu.
Vairākas dienas lika mums bruakt no rīta un vakarā, lai pārbaudītu cukura līmeni, ievadītu insulīnu un pieliktu pie sistēmas, jo bija dehidrējusies, iedeva diabetiķu pārtiku. Viss kārtībā.
Bet kaķenei nepalika labāk, tikai sliktāk.
Pierakstīja uz usg, 4 dienas vēlāk.
Vai izdzīvos? Atbilde- izskatās bēdīgi.
Turpina tās pašas pārbaudes, neko jaunu nepārbauda. Sāk likties aizdomīgi.
Caur strīdiem pieraksta uz usg nākamajā dienā. Pēkšņi ir brīva vieta.
Tik smagi noskatīties, kad centies glābt kaķi, bet redzi, ka nedara visu ko var darīt un saka, ka izskatās bēdīgi.
Kad viss kļuva pavisam slikti, aizvedām uz citu klīniku.
Izrādās, ka 4 rādītāji ir virs normas, nav tikai viens.
Tur uz vietas uztaisīja rentgenu, usg, pilnu asins ainu un lika inkobatorā, jo nespēja uzturēt sev t.
Kavet mums teica, lai mēs sildam viņu. Kā? Ja tika visu laiku turēta segā.
Otra klīnika centās cik var. Izdevās tikai vienu rādītāju normalizēt un tad sākās sirds aritmija.
Mums nācās atvadīties no kaķenes.

Nesen nācās atkal apzvanīt klīnikas, kuras var uzņemt dzemdējošu kaķu mammu.
Kavet mani pārtrauca pēc teksta- Sveiki, manai kaķenei sākās dzemdības…
Ar tekstu- Mums nav ķirurga!
Vai, tiešām, pat konsultāciju nevar sniegt?
Zvanīju uz otru klīniku, kur mani telefoniski nomierināja un pamācija kā rīkoties turpmāk. Paldies viņiem. Mana kaķu mamma ir dzīva dēļ otras klīnikas. Un ķirurgu nevajadzēja, tikai konsultāciju, rentgenu, usg un zāles.

Kavet es neiesaku.
Viņiem jāmaina pieeja klientiem un jāuztver viņus nopietnāk.

02.04.2022