www.sudzibas.lv Kavet Vetārstu bezatbildība un neprofesionalitāte

Kavet - Vetārstu bezatbildība un neprofesionalitāte

Sveikiņi Kavetam! Gribat nogalināt mājdzīvnieku - griežamies pie Kavet. Sunim kājā bija tūska, griežos pie profiem kavet. Ilgāk par nedēļu nevar diagnozi noteikt - taisīju asins ainu ultrosonogrāfiju, datortomogrāfiju, visu ko teica. Lika pie sistēmām laida vēnā metronidazol ar prettūskas līdzekļiem. Rezultāts 0.16.09.2021. Plkst 12 00 pierakstīja pie ķirurģa n. Osipovas. Šī iebliež sunim otro narkozi pat par sirdi nepainteresējās un ieliek kāja divas drenes. Pēc 2h saņēmu suni ar pamatīgiem asins zudumiem, klīnikā visa Zeme bija asinīs un mājās vēl stundu asiņoja. Turklāt bija laidusi vēnā citu antibiotiku lincospechin, ko kā izrādās vēnā nedrīkst ievadīt.17.09.2021. Braucam atkal uz kavet, vetārsts o. Zaiceva atkal bliež vēnā lincospechin.18.09.2021. Suns pilnīgi bezspēcīgs, kājās nevar piecelties. Griezos pie citiem ārstiem, kuri teica, ka drenes ir pilnīgi nevajadzīgas šajā gadījumā un uzzināju par nepareizi lietotām antibiotikām. Rezultātā suni vairs nevarēja izglābt. Ja kavet ir drosme piezvaniet t.29990020. Pielikumā daži no pierādījumiem.

29.09.2021

C