www.sudzibas.lv Kavet Nezinoša veterinārārste

Kavet - Nezinoša veterinārārste

Sveicināti, vēlējos uzrakstīt sūdzību uz veterināro ārstu Olgu Zaicevu. Mums diemžēl ne pirmo reizi ir bēdīgā pieredze ar šo ārstu. Mūsu sunītim ir pankreotīts. Un problēmas ar mugurkaulu. Bet mums bija vajadzīga neatliekamā medicīniskā palīdzība, dēļ tā ka sunim bija spazmas, daktere ievadīja ļoti stipru morfīnu pret sāpēm, no ka sunim palika slikti. Suns sāka stipri kliegt, bet daktere teica ka nekas traks, ka tās ir sāpes. Ir jāpagaida. Pēc kādām 10 minūtēm sākas sunim stipra siekalošanās un tahikardija. Es pasaucu ārsti un teicu ka sunim ir ļoti slikti. Daktere vispār nereaģēja, teica ka mūsu sunim ir vienkārši grūti izciest sāpes. Teica ka jums jābrauc uz citu klīniku pēc palīdzības un ievadīja zāļes lai suns nesiekalotos. Paldies, beinarta klīnikai ka viņi mums stabilizēja stāvokli. Un tur mums teica, ka sunim sākas ka murgu stāvoklis no morfīna un halucinācijas. Un dakteris teica, ka ja sākas tāda reakcija uz zālēm, pašai dakterei bija jāstabilizē stāvoklis, nevis jāsūta uz citu klīniku. Paldies visiem dakteriem, kuri mums palīdzēja lai stāvoklis kļūtu labāks. Gribētos brīdināt cilvēkus, lai esat uzmanīgi.

30.08.2021