www.sudzibas.lv Kavet melo acīs skatīdamies!

Kavet - melo acīs skatīdamies!

Es esmu šokā par KAVET klīniku! Pirmkārt par cenām otrkārt par vetāstu melošanu acīs skatoties!!! Lieta tāda, ka mans suņuks kādu laiku kliboja, nolēmām veikt rentgrenu, ko var izdarīt KAVET . Iepriekš piezvanīju pieteicu laiku kurā varēs veikt rentgenu, atstāju savu mobilo telefona numuru, gadījumā ja kas mainās. Protams, viņi nepazvanīja (laikam naudiņas maz) lai pateiktu, ka viņiem ir steidzama operācija un, ka vajadzēs gaidīt 2 stundas!!! Tā kā nedzīvoju Rīgā, man tas bija no svara, jo bija jādomā kur karstā dienas laikā 2 stundas pavadu ar suni! Kretīnisms! Pēc rentgena veikšanas daktere Baiba Eglīte dizgan nelaipni pajautāja vai vajag tikai rentgenu jeb arī konsultāciju! Protams teicām lai apskata un nolemj kur un kā īsti rentgens jāveic! Pēc rūpīgas (it kā) apskates veica rentgena uzņēmumu kā pēc tam konstatējām galīgi nepareizu (tad kāda velna pēc vajadzēja kobsaultāciju ja tāpat uztaisa nepareizu rentgenu) . Protams dakteres diagnoze - krustenisko saišu plīsums!!! Teica, ka jāveic operācija un ieteica divus ārstus pie kā veikt operāciju Drapče un Kozinda kā arī piekodināja, ka nosūta KAVET klīnika!!! (nemaz neliekas aizdomīgi vai ne) ! Nu lūk! Pēc tam es ar savu suni un super rentgena uzņēmumu aizbraucām pie cita ārsta, kurš veica savādāku rentgenu un konstatēja ka sunim ir displāzija gūžas! Nu lūk! Veiksmi apmeklējot KAVET! P.S Daktere Eglīte vēl pateica, ka sunim NOTEIKTI PLĪSĪS ARĪ OTRAS KĀJAS SAITES!

K

Mamma 04.05.2009

Kurs bija tas cits vetaarsts?

A Anda 04.05.2009

Es uzticos Zoodārza vetklīnikai un Anivet Juglā!

Mamma 05.05.2009

Arii Kavets nav slikts tikai ljoooti daargs. Man nu noteikti nav pa kabatai. Bet es visiem iesaku tieshi sho kliiniku kaa pashu profesionaalaako. Protams Zoodaarza vetaarsti ir pashi iejuutiigaakie un zinoshaakie bet tehnika nav taa labaakaa. Un nevar teikt ka vetaarsts melo aciis skatoties. Biezi jautaajums ir striidiigs.

K Kristina 05.05.2009

Labaak ustaisi vel vieni rentgenu jo displaazija ir nearstejaama!!

S 05.05.2009

Var jau būt ka vetārste arī kļūdījās, bet ja nu gadījumā sunim tiešām būtu bijusi kraniālās saites plisums, tad ļoti bieži plīst arī krusteniskā saite otrai kājai.

A Aldis 06.05.2009

Jā es arī ļoti esmu vīlies KAVET klīnikā, tiešām ļoti dārgi un galvenais bez rezultātiem. Žēl, jo atrodas tieši pie mājām un strādā 24h. Saprotu, ka skandalēties ir bezjēdzīgi un neko nepierādīsi, tāpēc vienkārši tur vairs neeju.

E Elīna 06.05.2009

Man atkal ir ļoti pozitīva pieredze ar Kavet - sunim bija audzējs smaganā, izoperēja dakteris Semjonovs un tiešām palīdzēja, kaut arī sunīts jau bija vecs - 14 gadi.
Tad vēl tikai labus vārdus varu teikt par dr.Margaritu Milču - kaķim bija kaite, ar kuru mocījāmies gandrīz gadu, vedām pie vietējiem vetārstiem un klīnikām, kamēr beigās izlēmām vest uz Kavet - ja nu palīdz? Dr.Milča kaķīti izārstēja pāris nedēļu laikā. Milzīgs paldies arī viņai!!

E Eimija 08.05.2009

Nevajag visu parprast. Nekas nav aizdomigi. Cilvekam vienmer ir tieksme saskatit to launako. Ieteiktie arsti ir profesionali sava joma - kaulu kirurgija. Lidz ar to ja neticat Baibai, aizejat pie siem arstiem pa tieso. Redzes ko vini teikts. Un tas ka no Kavet - ir tada lieta ka sadarbiba arstiem sava starpa - vini tad var atzvanit un pajautat ka suns izskatijas (vinja klibums) tad kad ir bijis pie konkreta arsta.
Piekritu ieprieks minetajam - krusteniskas saites plisums ir operejams, arstejam. Guzas displazija - daudz bedigaka diagnoze.

D Dace 18.06.2009

Es par KAVET klīnikas speciālistiem varu teikt tikai to labāko - gan par dr.Ievu Cauni, Dr. Margaritu Miļču, dr. Māri Valtiņu, gan pārējo personālu, kuri manu mīļo kaķīti (17 gadi) ir atkal uzstutējuši uz ķepām.

Mamma 18.06.2009

Nu ljoti ljoti laba kliinika, paldies labajaam miiljajaam un iejuutiigajaam dakteriiteem. Beidziet vienreiz izgaazt dusmas nepamatoti. Dakters nav Dievs, dakters dara visu iespeejamo no sirds un paardziivo katra dziivniecinja saapes tik pat stipri kaa saimnieks.

: :) 11.08.2009

Nju es njez...Mes savu mazo Princesi ari vedam uz turieni un vina tika apchubinata no visam pusem, samilota un saukta milvardinos! Ta, ka man liekas, ka sis ir viens no retajiem gadijumiem, kad ir kads "č.p."!Padarga ir, bet nav jau tik traki!Vienkarsi seit atkal patik kadam sacepties.Es uzskatu-nju kam negadas-ja tiesam vini aizmirsa steiga jums piezvanit!Katram var gadities un it ipasi gadas uz tadiem cilvekiem ka jus, kuriem patik uzreiz paniku celt!Un ar tadiem cilvekiem ne tikai viena lieta noiet greizi, bet viss ka domino kaulini sak gazties!Ta, ka jus pasi esat tadi, kuriem patik skandali, tad ar jums ne tas vien notiks...Varbut jamaina tikai sava attieksme?! :)

Y Yana 26.08.2009

Varu teikt tikai labako par so kliniku!
man sunux apeda indigu seni un izdzivosanas iepsejas bija svakas, tachu daktere Liga nosedeja visu nakti ar sunuku uz rokam un rezuktata sunux ir vesels:)
cenas gan padargas!:)

H Helena S 07.10.2009

īstenībā nav tik slikta klinika, vismaz diagnozi mums tur pareizi pateica, kaut gan arī marineja kaķi un baigie teriņi sanaca materialā ziņā, braukajot katru dienu, kamēr viņi visas analizes veiks..

J Julija 11.11.2009

Bet man tur nogalinaja kakiti. NEIESAKU!! Un pec tam neko nepieradisiet, un jusu dzivnieks bus miris. Jau bus par velu. Un mani draugi tur aizveda suni. Vajadzeja vienu nagu apgriezt, vini gribeja to NORAUT! Labi, ka mani draugi to vienkarsa nelava.

A Anette 20.12.2009

Ja Jus gribat, lai Jusu miluli iemidzina - griezieties klinika KAVET !

P pikiņa 09.08.2012

Arī manu kaķenīti Kavetā noārstēja līdz nāvei . Ārstēja bez rentgena, bez diagnozes, tikai dūra kortikosteroīdus, beigās pateica, ka ko tad mēs ar zālēm varam, tas jau no kakīša paša atkarīgs-atlabs vai nē.Ciniski un cietsirdīgi dakteri, kas domā tikai par to kā vairāk naudu nopelnīt, nevis palīdzēt dzīvniekam un izskaidrot īpašniekam patieso dzīvnieka veselības stāvokli.Daktere Fomina, Jūs naktī labi guļat?