www.sudzibas.lv Kavet Debila apkalpošana

Kavet - Debila apkalpošana

Vēlos iesniegt nopietnu sūdzību par "Kavet" klīniku.
Braucām 120 km no laukiem, lai ārstētu kaķi bezsamaņā, kuram ir pleirīts. Mūs pieņēma nelabprāt. Noliku kaķi ar visām "nestuvēm" uz galda. Pienāca kaut kāda švabra un prasīja, ko mēs te darām. Teicu, ka kaķim ir pulss, bet viņš nereaģē. Šī ņēma, sāka viņu spaidīt tā, ka brīnums, ka nav lauztas ribas, lai gan neesmu droša. Pateica, ka pulsa neesot. Tad izlauza žokli, izvilka mēli un nomērīja pulsu ar aparātu. Jebkuram ir skaidrs, ka tādas akcijas sakarā var arī apdirsties un izlikties par beigtu. Tālāk viņa vispār neņēma vērā manu šoka stāvokli un atvēra viņam acis, tad tās spaidīja kā lellei. Es kliedzu, savācu kaķi un notinos, pat nebraucu uz citu klīniku, bet mājās uzliku elektrisko paklāju, iedevu šļirces no citas klīnikas un kaķi atdzīvināju. Šī sūdzība būs policijā.