www.sudzibas.lv Kauguru veselības centrs Zobārst atteicas labot bērnam zobus, jo tam bij bail

Kauguru Veselības centrs - Zobārst atteicas labot bērnam zobus, jo tam bij bail

Atnākot uz pierakstu plkst 10.00 pie dr. Osinas. Ienākot kabineta, paskaidroja, kas bus jādara manam bērnam. Izgāju sēdet aiz durvim. Pēc 3 minutem iznāk ara kopa ar bērnu pasakot ka viņš ir nemierīgs. Kad gribēju ieet kopa ar bērnu kabineta, lai Būtu drošāk. Ārsts kabineta vairs nelaida Un pateica ka viņa viņu vairs nepieņems!
Kas tā par attieksmi vispār? Ka var nepieņems pirmsskolas bērnu? Naids Pret bērniem, vai slikts garastāvoklis? Kāds sakara tam, ka viņa neārstēs bērnam zobus?

29.08.2019

N Noboby 29.08.2019

Jau sen zināms ka 90% ārsti ir izlaidušies un neseko vairs saviem ārstu principiem, jo iet mācīties šo profesiju nevis lai palīdzētu cilvēkiem bet lai nopelnītu vairāk

R RXX 29.08.2019

Latvijas ārsti- miljonāri, atsaucieties! :D

C critical thinker 29.08.2019

nopelnīt vairāk = miljonārs? ar darbu miljonārs vietējā valūtā var būt zimbabvē utml...

bet tas jau nav nekas jauns. palasiet Kroninu. ir īsti ārsti un ir naudas kāsēji. un lielākā daļa kaut kur pa vidu.

really? 29.08.2019

labaak pastasti ar ko beernu baro,ka pirmsskolas vecuma bernam zobi jau metami?

C critical thinker 29.08.2019

kur tu izlasīji, ka 'metami' (ko ar to domāji? izraujami?)? kā tāds/a hellio...

R RXX 29.08.2019

Zobārsts nevar palīdzēt bērnam, kurš neklausa un tirinās. Tam nav nekāda sakara ar naidu vai diskrimināciju!