www.sudzibas.lv Kauguru veselības centrs Apkalpošana reģistratūrā

Kauguru Veselības centrs - Apkalpošana reģistratūrā

Šorīt devos uz KVC taisīt sev sanitāro grāmatiņu. Pēc sava ģimenes ārsta apmeklēšanas, devos uz reģistratūru saņemt informāciju par RTG, kur mani sagaidīja kundze ar īsiem blondiem matiem, 50-60 gadu vecumā un ar nosodošu skatienu. Uzdeva man jautājumus skarbā un kliedzošā tonī, kas, protams, man lika justies ļoti nekomfortabli. Uz lielāko daļu viņas jautājumu manas atbildes lielākoties sastāvēja no "Es īsti nezinu", par cik grāmatiņu taisu pirmo reizi un vērsos reģistratūrā, lai uzzinātu, ko man nepieciešams darīt. Tam jau arī reģistratūras ir domātas, ja nemaldos. Uz viņas izsperto teikumu "Par RTG ir jāmaksā 13€!!!!!" es atbildēju "Es zinu", līdz ar ko sekoja kundzes atbilde "Vismaz to Jūs ziniet!!!". Varbūt es ari mazliet pārspīlēju, bet man šķiet, ka šāda komunikācija ar klientu ir vienkārši nepieņemama. Es nelūdzu, lai mani vai jebkuru citu klientu šī kundze aplidotu, bet ir taču jāzina kaut mazākās kultūras un komunikācijas formas. Arī mans patēvs bija izbaudījis kundzes aso runu un augstprātīgo attieksmi. Turpmāk pēc iespējas nāksies izvairīties no šīs kundzes, lai nesabojātu savu omu uz visu dienu. Par laimi, šis incidents nekādi neatspoguļojās uz KVC ārstēšanas kvalitāti vai ko tml.