Katoļticība - Katoļi

Kad katoļi Sv.Vakarēdienā īstenos Jēzus Vārdus - DZERIET VISI NO TĀ! -, atcels celibātu, grēksūdze notiks garīdzniekam un penitentam vienādā stāvoklī, nevis ubaga pozā uz ceļiem un saskaņā ar Jēk.5:16 - abi izsūdzēs viens otram grēkus un kad dievkalpojumā netiks aurotas litānijas cilvēkiem - man pret katoļiem nebūs iebildumu!

L luterānis 23.04.2010

Ja cilvēks sevi apsaukā par fifačku, tad nosaukt viņu tā nav lamāšana. LU Teoloģijas fakultātē viens ļoti jauks puisis apsaukā sevi par džimbu un visi viņu ari tā sauc. Kopš pāvests braukā apkārt pa pasauli atvainodamies par paša radītajām sekām - priesteru izvarotiem bērniem - katolicisms man nav pieņemams. Lai labāk sava amata pilnvarā atceļ cēloni - celibātu!

B baptiste 24.04.2010

neko no tā nesaprotu

A ArtūrsOkmanis.. 26.04.2010

To tak atvaļinātais LELB mācītājs Arnis Vilemsons raksta. ;DDD ...
No coment. :D
To var atpazīt pēc rakstības stila smirdošās izteiksmes formas!
Ej ārstēt galvu Arni!

L luterānis 26.04.2010

Dieva spēka redzams pierādījums - katolis Arturs, kas lād luterāņus un grupā katoļiem.lv ieteica katoļu fanātiķei pūst gāzes baloniņu luterāņu garīdzniekam sejā..tagad lūdz luterāņiem palīdzību.. Lūgsim par Artur!

To, ka viena psihiski slima katoliete, kurai Arturs ieteica pret mani izdarīt vardarbību, grupā katoļiem.lv pasludināja, ka man esot n-tie profili, tai skaitā arī Aijas, par to var tikai pasmieties. Katoļiem ir spējas sievietes padarīt ārprātīgas ar litāniju monotonajiem bļāvieniem, kuri atkārtojas un ar rožukroņa skaitīšanu, kur nepārtraukti atkārtojas 3reizes TĒVS MŪSU un 10reiz ESI SVEICINĀTA. Visas hipnozes pamatojas uz monotoniem atkārtojumiem! Kāpēc katoļu laji vīrieši reti skaita rožukroni?

L luterānis 26.04.2010

Te tiešām vienam/ai otram/ai rādās Sātana iedvesmotas halucinācijas, lai traucētu luterāņu garīdzniekiem kalpot. Taču suņi rej, bet karavāna ar Dieva palīgu iet tālāk! Lai tak katoļi turpina ubagoties uz ceļiem tiem, kas sevi sauc par "otriem kristiem", bet nespēj pat ūdeni vīnā pārvērst, bet nodarbojas ar bērnu izvarošanu, lai tak katoli krīt ceļos Marijas vai izdomāto "svēto " kā Bībelē neminetā Antona priekšā un noskatās, kā dievkalpojumā priesteris vīna kausu iztempj viens pats, ignorējot Jēzus Vārdus - DZERIET VISI NO TĀ! Interesanti, cik ilgi luterāņu grupas admini atļaus katoļiem gānīt luterāņus luterāņu grupā?! Pamēģiniet gānīt [slēpt]@kultēvu grupā katoļiem.lv !

L LīgaStaņa 26.04.2010

Līga Staņa---------
Ak, Arni Vilemson, beidz vienreiz slēpties zem meiteņu vārdiem! Atradies te Aija Nesaule un Anita Svence! Raksta par mani, kā par kaut kādu trako! Pats tu esi pilnīgi apsēsts, Tu mācies man virsū, izseko mani, runā rupjības par kotolicismu un priesteriem, knieb man dibenā, bez manas piekrišanas ķeries man ap kaklu un brīnies, ka vienreiz neizturu un iesitu tev! Beidz vienreiz šitos nepatiesos rakstus!
Lūdzu, ticiet man, jo tā ir patiesība! Un Vilemsons pēc savas pārliecības ir luterānis, bet iet pie katoļu Dievgalda! (cik nojaušu, Svētā Jāzepa katedrālē, jo tās draudzes priesteri, kurā kalpoju, zin, ka viņš ir luterānis un nedod) Un tāpēc viņš tik šausmīgi kritizē mūsu uzskatus un domas! Šo cilvēku ar 3 profiliem, manuprāt, vajadzētu izslēgt no Draugiem.lv

L LīgaStaņa 26.04.2010

Attiecībā uz mani situācija ir "veselīgāka"', ja neskaita manas 2 hroniskās kaites, jo šobrīd bez Dieva savu dzīvi vispār nespēju iedomāties un arvien "dziļāk" eju baznīcas dzīvē, kalpojot - dziedu, reizēm spēlēju, ir prieks apmeklēt vakara Mises un pavadīt tās ar instrumenta spēli. Un tas viss - jā, pateicoties Arnim Viļemsonam. Viņa neapvaldāmajai tieksmei mani izsist no ticības līdzsvara... tas tā proporcionāli - jo biežāk viņš mani satiek un runā tās glupības par katoļiem, jo biežāk eju sevi "uzpildīt" baznīcā. Nu, protams, eju uz Dievnamu arī tādēļ, ka tur mani sagaida Jēzus un ir sajūtas un dāvanas, ko varam saņemt tikai baznīcā. Bet tas jau ir cits temats.

L luterānis 26.04.2010

. Ieskatoties Edgara [slēpt]@kula profilā, katrs var izlasīt, ka katoļu Baznīcas priesteris raksturo sevi kā tādu, kuram patīk "ātri un efektīvi aizvainot cilvēkus" . [slēpt]@kultētiņa reklāmas rezultātā manu profilu "šturmē" katoļi, kuriem es tad jautāju - vai nav pretīgi ubaga pozā uz ceļiem sūdzēt grēkus cilvēkam, kas sevi reklamē par ātru un efektīvu cilvēku aizvainotāju?! Es šim "otrajam kristum" piedodu, bet lai izlasa Bībelē Mat.12:36-37

A aldis 29.04.2010

Te kāds pārkopē no diskusijām draugiem.lv atsevišķus izrautus fragmentus, tāpēc iznāk bezsakars! :D

A aldis 30.04.2010

Arturs Okmanis draugiem.lv domubiedru grupā katoļiem.lv vaimanā, ka viņa sieva iet uz katoļu deju vakariem dejot ar citiem! :D Arturiņ, iedzer nervu zāles!

O OKK 30.04.2010

Sitiet katoļus!

J Jekabs 30.04.2010

Uzmanieties! luteranis nav nemaz luterānis musulmanis viņš un blefo vēl. Lai nāk laukā, rāda savu īsto seju un pierādījumus ar .

H Hariks 01.05.2010

Mees iemetam pa retam. Mees katedraalee uzpiipeejam. Mees nosnaucam degunu uz zemes. Mees otraa bazniicaa kratam galvu kaa metaalisti.
Mees dziedam vaacu dziesmaskora laikaa .
Koris briinaas par muusu zurku liimeni. Man katraa kabataa ir pa tarakaanam. Es pavairoju tarakaanus. Vinji paartaps par e-tarakaaniem.
E-tarakaanus es izkalteeju un valideeju e-talonu, braucot ar indieshiem uz jumta.

Mees nedaram to, ko nevaram izdariit.

I Ieva 01.05.2010

Tas tač ir Arņuks Līgasmīļums :D:D:D:D:D:D:D:D

E e-kristietis 01.05.2010

Paldies! :D Ierēcu pamatīgi par bezsakarīgajiem ticības brāļiem/māsām. :D
Turpiniet, tik turpiniet, kas kuram dibenā ieknieba un kas kuram baznīcā "nedeva"!
:DDDDDDDDDDDDDDD Krītu no krēsla!

A aldis 03.05.2010

Tpc katoļu priesteri brūk bērniem virsū kā apsēsti

S Super-luterānis 03.05.2010

LAbdien. To es esmu rakstījis visās diskusijās, bet atkārtošu vēlreiz.Katolicisms ir cilvēku pazemojoša religija un klajā pretrunā ar dažiem postulātiem. Ja grēksūdze notiek saskaņā ar Jēk.5:16 un grēkus sūdz viens otram vienādā stāvoklī, tad pret tādu grēksūdzi man nav iebildumu. Ja Bībelē Jēzus skaidri saka - DZERIET VISI NO TĀ! - bet tētiņš kausu iztempj viens pats? Tāpat apustuļi Templī teica un slavējat tikai Dievu Lūk 24:53. Neredzu Bībelē, ka kāds iet uz Dieva namu aurot litānijas cilvēkiem! Un vēl tā masveida bērnu izvarošana, par ko pāvests visur atvainojas, bet kas nenotiek citās konfesijās? Un, ja par homoseksuālismu padzīts priesteris tiek iesūtits luterāņos? Pēdējais piliens ir tas, ka priesteris tikai tad liek penitentam atvainoties cietušajam, kad pats priesteris dabu pa kaklu, tai vietā, lai būtu pavēlējis penitentam ārstēt savu epilepsijas psihozi? Garīdznieks ir tāds pats cilvēks kā visi, vismaz protestantiem. Dialogu sen esmu ieteicis un man nav iebildumu tā īstenošanai - katru svētdienu kādā lv baznīcā ekumenisks dievkalpojums ar Sv.Vakarēdienu.

L luterānis 04.05.2010

Katolicismā tiek lietoti hipnozes elementi - litānijas un rozukronis, kur cilvēks tiek apdullināts ar monotoniem atkārtojumiem. Lasu katoļu izdevumā MIERAM TUVU janvāri Marijas litāniju. Tur saskaitīju 52 atkārtojumus "lūdz par mums" . Kā tikai Marija netiek apsaukāta - par "ziloņkaula torni", "zelta namu", " derības šķirstu" utml. Nez ko teiktu pati Marija uz tādu apsaukāšanu?! Es nezinu - dusmoties, vai smieties. Rožukronī - trīsreiz TĒVS MŪSU, desmitreiz ESI SVEICINĀTA. Pēc tādas psihiskas apstrādes ar neskaitāmiem monotoniem atkārtojumiem apdullinātā cilvēka prātā var "ieborēt" ko vien grib - to apstiprinās jebkurš psihiatrs!.

A arnis vilemsons 07.05.2010

Toč viens slims cilvēks pārkopē fragmentus no draugiem.lv katoļu un luterāņu grupām! :D :D :D

M M.Vanka 07.05.2010

Luteru grupā aktīvs tusētājs ir visu cienītais A. viļemsons ar Krūkli priekšgalā.
Ojārs Krūklis varētu būt Cakula feiks.