Katoļticība - Katoļi

Kad katoļi Sv.Vakarēdienā īstenos Jēzus Vārdus - DZERIET VISI NO TĀ! -, atcels celibātu, grēksūdze notiks garīdzniekam un penitentam vienādā stāvoklī, nevis ubaga pozā uz ceļiem un saskaņā ar Jēk.5:16 - abi izsūdzēs viens otram grēkus un kad dievkalpojumā netiks aurotas litānijas cilvēkiem - man pret katoļiem nebūs iebildumu!

D D 15.02.2011

Bibele NEKAS nav minets par celibatu! Celibats tika ieviests ap 10.gs PEC Kristus. Un tas tikai, lai baznicas zemem butu tikai viens mantinieks-tas celibetais macitajs. Ja vinam butu bijusi gimene, tad tie katolu zemes ipasumi jau sen butu bijusi sadaliti un sadrumstaloti un katolu baznica butu zaudejusi savu varenibu. Tur tas suns aprakts. Nost ar celibatu, kas nes tik daudz posta citiem, nevanigiem cilvekiem!

H hariks 18.03.2011

a vot tāds Wilemsons ir izdomāta persona.
Bļe, sak jau besīt nahuj ārā.
Pilns draugiem.lv čats ar kaut kādiem Wilemsoniem.
:D
Pierādiet man, ka tāds Arnis Vilemsons ir reāls eksistējošs cilwis?
A? Warat pierādīt?
Ne huja ne kūsas jūs newarat man pieradīt, jūs želelgalwas.
A ber es esu hariks.
Es esu reāls čukriks :D
Es dzīwoju Juglen.
Es satiekos pret polšu.
www.twitter.com/hariks1

K kika 18.03.2011

Es arī domāju par to viltus Viļemsonu.
Kāds slimais izveidojis nereāla cilvēka profilu un ākstās.
Arnis Viļemsons ir izdomāta persona.

To var apstiprināt Kristīne Lapuha, Aleksejs Poplavskis, Ivars Starks un citi no neredzīgo skolas.

в Вacя 18.03.2011

Par ko iet runa?

A aldis 28.03.2011

Vai tad neredzat, ka šo diskusiju iesāka un tajā raksta psihiski slimi? Tpc te ir bezsakars!

в Вacя 28.03.2011

Nu bet protams!

K katoliete 31.03.2011

Kaut tas Viļemsons aizvākot projām uz Āfriku.
Viļemsons kurina naidu starp konfesijām.
Ko viņš visur jaucās iekšā?

K kaķkope 14.04.2011

Arvien vairāk noskaidrojas, ka visiem "smirdošajiem tekstiem" ir viena autorība un tā nebūt nav Viļemsons un spriežot pēc ļoti daudzām pazīmēm ir viena un tā pati tante, kas ir inkarnējusies dažādos portālos gan kā Ekologs, gan Jafkundze, gan Starecs, gan Alexandro, gan Sikamors u.t.t. Tagad, kad Rīgas portālos iespējas gānīties mazliet aprobežotas, izskatās, ka "smaguma centrs" pārvietojas uz rajonu portāliem. Viens civlēks, kam pēc tekstiem spriežot, ir psihiskas problēmas vēl nav visa baznīca...

U Urena 19.04.2011

Kas ir tas Viļemsons?

в Вacя 19.04.2011

Labrīt!

M Muļķe 19.04.2011

Kaut kāds murgs!!!

K Kaķkope 06.07.2011

Tā tante ir no ārzemēm čatojoša, psihiski slima, jo viņa zin to, ka pēc viņas izmantotajām publiskajām ārzemju IP adresēm nav iespējams viņu nobloķēt. Anglijā ir pārāk mīksti likumi pret cilvēku aizskaršanu.
Šīs psihiski slimās kundzes jaunie niki parādās reģionālajos portālos.

V VeltaCīrule 28.09.2011

Bet ir tāds vecis Vilemsons, kurš uzmācās mazām un jaunām meitenēm.

Sodien man uzbruka internetā kaut kāds Jānis Vilde.

S spodra bišuka 30.11.2012

Starp citu, Līga Staņa ir Arņa Vilemsona upuris.
Varbūt kādam ir vairāk informācijas par Arni Vilemsonu?

Aigars31 12.07.2018

fu.. neciešu cilvēkus ar kautkādiem krustiņiem un citiem reliģiskiem mēsliem.. man te tads viņu dies nav vajad;zigs un nebūs .. turaas lai talaak no mans.. pretīgi.. gniideliski.. tukši.. un stulbi.. porķī tikai garastāvokli..fu.. ar tadiem nevelos komunicēt un i pie viena galda sēdēt.. nekad...neciešu visadus taadus . un taads man neko nemaaciis ne spraudiis savus gariigos atpaliciibas batonus