A A-O-O-I 15.02.2010

...un mums arī ir parādā par darbu...veselu vasaru strādājām..un jau no pirmās dienas džeks mūs čakarēja...

naudiņas vēl šodien nau samaksājis...un netaisās maksāt..tā izskatās...

strādāt grib pilnīgi pa lēto...

K K. 16.02.2010

ATBILDE GUDRAJIEM RAKSTīTāJIEM: Tātad Igors-Tu pameti darbu pirms objekta nodošanas, ko Tu Vēlies, lai par to Tev pasaka paldies? Otrie džeki-Vai Jums tiešām nešķiet, ka par laika pavadīšanu darbā maksa ir 30 lvl dienā?

K K. 16.02.2010

Jums šķiet, ka Jūsu darbs ir jāapmaksā pat tad, ja nav paveikts laikā un ir radījis virkni neērtību un zaudējumus? Nav mazliet tā panaivi rakstīt šīs muļķības?

A ad 01.06.2010

Par padaritu darbu ir jasanem atalgojums.

S sviests 01.06.2010

Kaspar! Nelec par augstu - Tava pagātne arī bik zināma. Par ko tad trāpīji ķurķī pirms kāda laika???
Tā kā maksā nu rēķinus džekiņiem. Es ar pie Tevis esmu pastrādājis kādu laiku - tā arī palikām līdz galam nenorēķinājušies.

O Opcik 12.07.2010

Un nebrīnies, jā šādi rīkojoties, atkal nokļūsi tur, no kurienes esi iznācis...par taviem darbiņiem/nedarbiņiem tādiem kā Tev, tur /cietumā/tik vien būtu jābūt. Domāju, ka esi to pelnījis.
Man un visiem pārējiem ko esi "čakarējis" labuma maz no tā, bet varbūt kādreiz Tev nāks gudrība un naudu SPĒSI pelnīt GODĪGĀ ceļā, un atdosi saviem parādniekiem! ;)

C celtnieks 17.08.2010

Ja tu Kaspar vel lasisi sos komentarus tad neaizmirsti ka esi mana un pareiem parada ci tu pats labi zini.Iesaku atod paradus

C Celtnieks 12.09.2010

Veči, Jūs nu gan dodat.Sūkājat vien savus gailīšus un dāviniet sievām ziedus svētkos. Beidziet piesārņot internetu ar saviem vaidiem un tukšo muldēšanu. Cik zinu šo džeku, viņš Jūs neatlaistu, ja vien paši huiņas netaisītu objektos. Viņam taisnība vien ir...Ja Jūs reāli velkat laiku, atsēžat, gudri muldat kā jau visi pārgudrie LV celtnieciņi, kuru profesijas reāli neatbilst šai nozarei-tikai kaut ko Discovery esat redzējuši...tad nu runājat un skaidrojat-skalojat smadzenes darba devējam un klientiem... Veči, ja Jums nesamaksāja, tad tam arī bija iemesls, jo neviens no Jums pat nav uzrakstijis savu vārdu un telefonu - kā sazvanīt. Tas noteikti ir saistīts ar Jūsu darbībām celtniecībā, jo sūdus esat visur sataisījuši un tagad sēžat mājās pie sasistas siles un vaimanājat par to kā vispār nav... Anonīmie iznirelīši.. P.S. Ir aitas un ir cirpēji. Ja esi aita, tad tikai tāpēc, ka esi egoists un sīks zaglis, kurš darba devēju pa drusciņam apzog tādā vai citādā veidā ...neapzinoties šmauc sevi, savus draugus, tuviniekus...T'ādi nu Jūs esat nelgas... Sorry par nekvalitatīvā celtnieka aprakstu, kuram atbilstat un nu to lasīs arī citi cilvēki par Jums. Nenodeldējat zobus dārgie celtnieki.

J juris 20.01.2011

kaspars līdaks ir cilvēkus šmaucis jau no skolas laikiem, man personīgi nesamaksāja par darbu un solija atdz it mašīnu no de, ir jau taisnība -kur aitas, tur cirpēji.bet ir neizsakāms prieks, kad tādi cirpēji nonāk ķurkā!

D Darbadevējs 28.01.2011

Tas Juris, kas te raksta pēdējais- Ir neveiksminieks Juris Bičkovskis no Mālpils novada. Pajoliņš, kurš ir strādājis pie manis ārzemēs, absolūts auns, kurš nedraudzējas ar galvu nekādā mērā. Gribēja pelnīt 45ls /h... pasūtiju nah.. to idiotu-lielijās, ka visu prot, bet čiks vien bija..., arī par mani huiņas ir sarakstijis visos portālos, kur tik laiž pie rakstīšanas. Nav nopietni ņemams tips .Esmu viņa kaimiņš.

J jurisbickovskis 21.05.2011

Līdaks, pats sev asti ceļ! :D pie viņa strādājis esmu vienu haltūru, par kuruviņš tā arī līdz galam nenorēķinājās!pašam viņam ir maza sajēga par darbu specifiku un darba realizešanai nepieciešamiem līdzekļiem, kaspars ir vairāk runātājs nekā darītājs, tadu pilna saeima!solija atdzīt man mersi no vācijas, ko neizdarija un palika vel parādā 280ls!nenopietns runātājs, pats savām rokam uztaisījis neko nav!
bet par mani, lai runā darbi nevis līdakas! :D

D Darba devējs 09.07.2011

Kas tāpar kroplīgu rakstītāju sugu??

K Klients 15.08.2011

Nezinu kā šis darbonis norēķinājās ar saviem strādniekiem, bet avansu par materiāliem un nepadarīto darbu viņš man neatgrieza. Es gan vairāk esmu nikns uz to cilvi, kas man šito purva āzi ieteica. Viņu ieraugot vajadzēja apjaust, kas tas par "speciālistu". Prof.ziņā Līdaks ir nejēga, daiļdirsējs un sevī iemīlējies sīkais mahinātors.

K Kristine 06.09.2011

Līdaks ir holēriķis, tu nekad nezini, kurā brīdī kas viņam lēksies no zilām debesīm, viņš nespēj savaldīt sevi, savas emocijas un savus vārdus. To, ka viņam nav sajēgas no profesionālās puses par tiem darbiem, kas tiek viekti, tas tiesa, arī tas, ka piesola sazin ko, bet vārdu netur, neprot pareizi koordinēt un sekot darbiem līdzi tā, lai tie pareizi tiktu pildīti, iemīlējies sevī narciss, kas vienmēr uzskatīs, ka tikai viņam ir taisnība, tā teikt mazais Napoleoniņš, pilns ar mazvērtības kompleksiem

M M&I 21.03.2012

Tiešām, turieties pa gabalu no Kaspara Līdaka no Siguldas . Nevar uzticēties kamēr nav dota priekšapmaksa vai kādas citas materiālās garantijas. Patstāvīgā atrunāšanās un telefona necelšana vai vispār tā nospiešana ir kaitinoša. Nepilnīgas informācijas sniegšana . Man personīgi viņš- Kaspars Līdaks no Siguldas sajauca plānus uz tuvākajiem 3 mēnešiem, veselu mēnesi nevar pacelt telefonu un konkrēti pateikt kas noteikt kādi turpmākie plāni, nevaru uzņemties citas saistības jo ir norunāts darbs ar Kasparu Līdaku !! Ļoti neiesaku iesaistīties ar Kasparu Līdaku no Siguldas jo muļķa lomā paliksiet vien paši !!

M muļķis 24.02.2013

Muļķīgākais ir tas, ka šis m&i ir tālbraucējs šoferis Imants no limbažiem, kuram Kaspars palīdzēja, kad viņš bija nonācis dziļā nelaimē ziemas spalgumā -30 grādos salā ar aizsalušu smago mašīnu, kuru nespēja vairs iedarbināt, jo Prizmas SIA taupības pēc čalim sapildija 1500 litru vasaras dīzeli kā rezultātā jaunais šoferis bija nonācis neapskaužamā situācijā nekurienes vidū bez izredzēm izglābties. Imant, Tev vajadzētu pakaunēties, Tavu stāstu zin ikkatrs tālbraucējs, vajadzētu būt pateicīgam par to, ka Tev tika palīdzēts arī vēlāk gan vnk dzīvē, gan ar naudām. Tas ir ļoti nepateicīgi no Tavas puses. Tevi sazvanija un Tu pat nespēji nosaukt nevienu iemeslu šim komentāram. Ja kādam ir velme pārbaudīt šī cilvēka motīvus, lūdzu telefons: Imants, tel.28459386

M muļķis 24.02.2013

Visiem pārējiem komentētājiem: Daini, Igor, Imant, Juri, Čaļi no Ķeipenes puses, Imant šoferi...
Jūs, jūsu ģimenes, bijāt uz bada un trūkuma robežas, mirklī, kad sākāt strādāt šim cilvēkam, neviens jūs nav ne izmantojis, ne kā savādāk aizvainojis. Jūs, būdami sprukās pieņēmāt labāko tā mirkļa lēmumu, taču paši nespējāt tikt galā ar pienākumiem mirklī, kad jūsu dzīves bija sakārtotas un no Jums tika prasīts pašsaprotams darba rezultāts!
Jūs visi kā viens centāties izvilkt 100centīgu labumu tikai un vienīgi sev !, vilkāt naturāli laiku un nevienu mirkli negājāt uz rezultātu! Daini no maskavas ielas rajona, atdod Kasparam 400ls par nodzertajiem instrumentiem par kuriem ir 4.gadi veca parādzIme, kauns nav kaut nedaudz.

Imant no, Gunti, Andri pasakieties paldies, ka policijā tika atsaukta prasība par zādzību un ielauzšanos svešā īpašumā, kas ar garantiju būtu cietums 3. gadi katram. Policija vairākkārt lūdza lietu nodot tiesai, bet tikāt saaudzēti, nokaunaties !

Nobeigumam.

Katru no komentētājiem bija ļoti viegli atšķirt, jo katrs uz mirkli bija uzņemts kā draugs, kolēģis, cilvēks, kuram bija vajadzīga palīdzība. Tika dots darbs, palīdzēts kā vien spēj..bet šeit sāka strādāt ļoti senas likumsakarības...par cilvēka apetīti un pateicību otram.
Beigās katrs no šiem cilvēkiem Tev vēlāk iespļauj sejā un izmanto šādas vietnes, lai paķengātu to, kurš Tev ir acīs pateicis visu, ko domā un neļauj izmantot kā vien esi iedomājies..
Varu pateikt tikai to, ka jākaunas būtu tieši komentētājiem, jo viņiem tika dota iespēja, kuru viņi neizmantoja, jo bija pārāk slinki un iedomīgi.

A Atis-S 18.09.2013

Pilnigi piekritu par so cilveku... Vins ir nevis iemilejies sevi, bet sociopats. Lietas ir beidzot jasauc istajos vardos! Sis cilveks burtiski nirgajas par saviem padotajiem, nesamaksajot algu vai nesamaksajot laika. Pazemo un piesmej...

M muļķis 18.09.2013

Tātad Māri Martinsen no kuldīgas, jauki beidzot dzirdēt Tavas domas par mani!
Hmm..Uzskaitam extras, kuras saņēmi, stājoties darbā?

1.saņēmi dzīvesvietu.
2.saņēmi darba auto+dīzelis apmaksāts, pilnu arsenālu instrumentiem.
3.saņēmi 35h x 15ls algas kompensāciju, kaut arī darbu iekavēji par 14.dienām.
3.saņēmi algu par mēnesi 180h x 15ls/h mīnus nodokļi, Tavi izdevumi.
4.saņēmi 12.09.13 pilnu algu.

Māri, ko saņēmu es, vēlies zināt?
1.Nekvalitatīvu darbu, pat uzraugam klāt esot, nemitīgu neapmierinātību ar dzīvi no Tavas puses, nemitīgas ''vecu sievu''sarunas, mānīšanos par savām spējām, pieredzi, uzcītību... ak jā, protams arī šis komentārs plusā.. ļoti cēli..
Esi, šķiet, apmierināts...?
Vien aizmirsis esi, ka Tev tika dota iespēja, nespēji izturēt, vajadzēja doties prom ar godu, ne tā kā vecam gailim, kādam ieknābt aiz savas neapslāpējamās neapmierinātības pret visu pasauli...