E erx 02.05.2011

nu ja... tādi cilvēki ir un būs, jo tādi idioti kā tu dod naudu nesaņemot preci!

R Roberts 04.07.2011

Nevarēju neuzrakstīt: Tātad, kad Jurim, kurš te raksta šos kretīniskos komentārus auto tika piegādāts, viņš vnk to nevēlējās vairs pirkt, pat neatbrauca to apskatīt, mēs tajā mirklī bijām komponjoni un nedomāju, ka kāds tika piečakarēts. Drošības nauda attiecībā pret cenu bija smieklīga, bet puisis dievojās, ka nauda būs!! Piegādāju pats to auto līdz Vecmilgrāvja ostai, kur tas bija jāizņem.Kad Kaspars man zvanija un teica, ka klients ir sācis raustīies, man nebija citas izvēles kā vnk šo auto pārdot citam klientam. Un par to smieklīgo drošības naudu jāsaka SORRY, jo ne Kaspars to ieguva, ne īsti manus izdevumus tā nosedza.
Ar cieņu.

P.S
Par šiem nepamatotajiem rakstiem drīz draudēs atbildība ar pamatīgu naudassodu vai piespiedu darbu.

K Kristine 06.09.2011

Kaspars Līdaks ir cilvēks, kas netur savu vārdu, neceļ klausuli- aiziet apmēram tādi teksti kā, kas, es pat uz poda nevaru aiziet??, tas jau nekas, ka sanāk, ka stundām uz tā poda sēž- neatbild laicīgi ar pilnvērtīgu informāciju un beigu beigās, kad cilvēks jau ir saskaities un vairs nav laika visām viņa muļķīgajām atrunām un izrunāšanām, saskaišas un pieņem risinājumu citu, tad uzrodas Līdaks un paziņo, es jau braucu un jau vedu.
Bet tad jau ir 3reiz par vēlu un vēlreiz ļaut izčakarēt sev laiku nav ne vēlmes, ne laika.
Līdz ar to ļoti ticams, ka gadījums bija līdzīgs un Līdaks sagrieza situāciju kājām gaisā un nostādīja otru par muļķi.

M M&I 21.03.2012

Tiešām, turieties pa gabalu no Kaspara Līdaka no Siguldas . Nevar uzticēties kamēr nav dota priekšapmaksa vai kādas citas materiālās garantijas. Patstāvīgā atrunāšanās un telefona necelšana vai vispār tā nospiešana ir kaitinoša. Nepilnīgas informācijas sniegšana . Man personīgi viņš- Kaspars Līdaks no Siguldas sajauca plānus uz tuvākajiem 3 mēnešiem, veselu mēnesi nevar pacelt telefonu un konkrēti pateikt kas noteikt kādi turpmākie plāni, nevaru uzņemties citas saistības jo ir norunāts darbs ar Kasparu Līdaku !! Ļoti neiesaku iesaistīties ar Kasparu Līdaku no Siguldas jo muļķa lomā paliksiet vien paši !!

M muļķis 24.02.2013

Muļķīgākais ir tas, ka šis m&i ir tālbraucējs šoferis Imants no limbažiem, kuram Kaspars palīdzēja, kad viņš bija nonācis dziļā nelaimē ziemas spalgumā -30 grādos salā ar aizsalušu smago mašīnu, kuru nespēja vairs iedarbināt, jo Prizmas SIA taupības pēc čalim sapildija 1500 litru vasaras dīzeli kā rezultātā jaunais šoferis bija nonācis neapskaužamā situācijā nekurienes vidū bez izredzēm izglābties. Imant, Tev vajadzētu pakaunēties, Tavu stāstu zin ikkatrs tālbraucējs, vajadzētu būt pateicīgam par to, ka Tev tika palīdzēts arī vēlāk gan vnk dzīvē, gan ar naudām. Tas ir ļoti nepateicīgi no Tavas puses. Tevi sazvanija un Tu pat nespēji nosaukt nevienu iemeslu šim komentāram. Ja kādam ir velme pārbaudīt šī cilvēka motīvus, lūdzu telefons: Imants, tel.28459386

M muļķis 24.02.2013

Visiem pārējiem komentētājiem: Daini, Igor, Imant, Juri, Čaļi no Ķeipenes puses, Imant šoferi...
Jūs, jūsu ģimenes, bijāt uz bada un trūkuma robežas, mirklī, kad sākāt strādāt šim cilvēkam, neviens jūs nav ne izmantojis, ne kā savādāk aizvainojis. Jūs, būdami sprukās pieņēmāt labāko tā mirkļa lēmumu, taču paši nespējāt tikt galā ar pienākumiem mirklī, kad jūsu dzīves bija sakārtotas un no Jums tika prasīts pašsaprotams darba rezultāts!
Jūs visi kā viens centāties izvilkt 100centīgu labumu tikai un vienīgi sev !, vilkāt naturāli laiku un nevienu mirkli negājāt uz rezultātu! Daini no maskavas ielas rajona, atdod Kasparam 400ls par nodzertajiem instrumentiem par kuriem ir 4.gadi veca parādzIme, kauns nav kaut nedaudz.

Imant no, Gunti, Andri pasakieties paldies, ka policijā tika atsaukta prasība par zādzību un ielauzšanos svešā īpašumā, kas ar garantiju būtu cietums 3. gadi katram. Policija vairākkārt lūdza lietu nodot tiesai, bet tikāt saaudzēti, nokaunaties !

Nobeigumam.

Katru no komentētājiem bija ļoti viegli atšķirt, jo katrs uz mirkli bija uzņemts kā draugs, kolēģis, cilvēks, kuram bija vajadzīga palīdzība. Tika dots darbs, palīdzēts kā vien spēj..bet šeit sāka strādāt ļoti senas likumsakarības...par cilvēka apetīti un pateicību otram.
Beigās katrs no šiem cilvēkiem Tev vēlāk iespļauj sejā un izmanto šādas vietnes, lai paķengātu to, kurš Tev ir acīs pateicis visu, ko domā un neļauj izmantot kā vien esi iedomājies..
Varu pateikt tikai to, ka jākaunas būtu tieši komentētājiem, jo viņiem tika dota iespēja, kuru viņi neizmantoja, jo bija pārāk slinki un iedomīgi.

M M&I 24.03.2013

Tur ir norādīts nepareizais telefona numurs ! mans numurs ir 26045099, ja kāds grib zināt sīkumus tad droši zvaniet ! Vai tikai pats Kaspar neesi kas te raksta šīs žēlabaini attaisnojošos komentus . Man tiešām tevis pat nedaudz žēl, izskatījies sākumā normāls čalis ..

M muļķis 21.04.2013

Tev sprandu vajadzētu apgriezt otrādi izdzimteni, pagadīsies ceļā, māte neatpazīs...

M muļķis 21.04.2013

Tā tik turpini šoferīt..

T true store 22.07.2014

Es arī cietu no šī zagļa afērista. Pāris tūkstošus šis zaglēns parādā arī man, par auto ko atdzina no Vācijas. Prieks par to ka ir sēdējis cietumā, tur tādiem ir vieta. Turieties pa gabalu no šī zagļa, piečakarēs uz līdzenas vietas. Tādi nemainās, tas jau ir asinīs kādu apkrāpt un gūt labumu sev. Piesargās!

M muļķis 09.08.2014

TRUE STORE !
Šmurguli, Tu vēlies, lai nopublicē Tavus ''labos darbus'' šājā pašā lapelē??!!!
Atrodi darbu un nebūs laika meklēt vainīgos savās likstās, mērkaķis gatavais..