www.sudzibas.lv Kaspars Bāliņš Krāpnieks, neprofesionāls celtnieks

Kaspars Bāliņš - Krāpnieks, neprofesionāls celtnieks

Noslēdzām ar personu, Kaspars Bāliņš būvdarbu līgumu par fasādes renovāciju.
Par cik, jaunietis nedzīvo Rīgā , tad vienojāmies, ka dzīvos mums pazīstamu cilvēku viesnīcā, par to arī attiecīgi patstāvīgi norēķinoties.
Būvdarbu līgums un tāme tika noslēgti 2021.gada 31.martā. Laika posmā līdz 23.aprīlim, jaunais cilvēks objektā strādāja nepilnas 11 dienas. Šajā laika posmā, izmantojot dažādus ieganstus, izlūdzās avansu 1000 eur apmērā. Kā arī pieprasīja naudas summas par papilddarbiem, kas arī tika samaksātas, bet papildus darbi palikuši neizdarīti.
Finālā jaunais cilvēks vairs objektā nav redzēts, darbi ir uzsākti uz 35%, un nav pabeigti. Izsaucot būvinspektoru, tika konstatētas arī rupjas kļūdas, un neprofesionāli paveikts darbs. K.Bāliņš dažas dienas bija uzaicinājis arī palīgstrādniekus, kuriem kā vēlāk noskaidrojās, arī palika naudu parādā, un neapmaksāja cilvēku darbu.
Turpmākajā komunikācijā ir ļoti rupjš, neadekvāts, kas rada pārliecību par apreibinošu vielu lietošanu.
Diemžēl arī no viesnīcas aizmuka, nesamaksājot rēķinu .
Brīdinu citus uzmanīties no šī cilvēka, un neticēt nevienam viņa stāstam, jo ir pataloģisks melis un krāpnieks, kā arī nespēj profesionāli veikt uzticētos darba pienākumus. Kaspara Bāliņa pamata dzīves vieta ir Valmiera, dzimis 1990 gada jūnijā (personas datus, saskaņā ar likumdošanu nevaru atklāt)
Mūsu gadījumā, pateicoties noslēgtajam līgumam, iesniegsim tiesā! Ceru, ka visi būvnieki nav šādi, un augstākminētais eksemplārs ir rets gadījums!

J