www.sudzibas.lv Karlo Motors Slikts serviss un apkalpošana

Karlo Motors Sia / Skoda - Slikts serviss un apkalpošana

Iesaku Karlo motors un Škoda automašīnām apiet ar līkumu. Uzskaitīšu problēmas ar saskāros es šai "autorizētajā" servisā:
1. Autopārdevējs nicīgi izsakās par mašīnu un tās garantiju. Mašīnu kopā liekot bēgļi;
2. Patēriņš pat tuvu neatbilst rakstītajam;
3. Izsniegtās servisa izmaksas ir "informatīvas" un kad ieradīsieties servisā tās būs mainījušās;
4. "Oriģinālajā" servisā strādā amatieri, filtra vāks netika aizskrūvēts. Dīzelis lija motortelpā un kad zvanīju Karlo motors saņēmu atbildi ka tas ir normāli ka dīzeļi smirdot, tāds viņiem smirdīgs serviss;
5. Garantiju atsaka. Aizsmēķētāju lietoju trīs reizes un tas nodega. Atteikšanas iemesls- tā parasti darām un Jūs nebūsiet izņēmums;
6. Pat garantijas remonta laikā atdodot mašīnu, Jums jāparakstās, ja gadījumā pārdomās par garantiju Jūs par to maksāsiet. Respektīvi atstājot mašīnu nekad nezini par kādu summu esi "ielidojis"!;
7. Atstājot mašīnu servisā un pat atzīmējot ķeksi, ka visas izmaksas jāsaskaņo, tas netraucē pievienot jaunas izmaksas pie rēķina.
Principā Škoda mašīna ir OK, BET Karlo motors nekad neiesaku apmeklēt un sadarboties!!!

T Tong Po 19.12.2016

Karlo motors tā strādā jau gadus padsmit, vismaz daudzas lietas no tā, ko tu apraksti esmu pieredzējis, kad vēl braucu ar Škoda autiņu. Mašīnām nav ne vainas, bet serviss ir vienkārši katastrofa. Faktiski serviss bija viens no iemesliem, kāpēc mūsu uzņēmums pātrauca Škodas automašīnu iegādi un pārgāja uz Opel un Ford.
No tavas sūdzības saprotu, ka ar Karlo motors, gadiem ejot, nekas nav mainījies.