www.sudzibas.lv Kārlis meistars Sabojāts darbs, materiāls un laiks

Kārlis meistars - Sabojāts darbs, materiāls un laiks

Meistars vārdā Kārlis no Āgenskalnā apņemas izpildīt celtniecības darbus, pārliecinoši stāsta ka prot visus celtniecības darbus un ir liela pieredze, bet rezultātā iztērēts klienta laiks, nauda un sabojāti materiāli.
Strādā ļoti lēni un Saka ka rīt ies ātrāk (2-4 flīzes pa dienu viņa ātrums kuras pielīmēts šķībi.)
strādā ļoti neakurāti, visu nosmērē ko vien var, ruļļi noslīcināti krāsu Spainī, lāpstiņa līmē un neko pēc sevis nesatīra.
Mīl alkoholu.
Darbu kavē.

I

I Igorrabota 09.12.2020

Dzērājs

I IngridaKlavina 09.12.2020

Tas negelis paspeja privataja objekta Parslas iela7 vel nozagt naudas maku no klientes, paldies Dievam iekšā bija tikai 35 euro un karti paspeju nobloķēt. Ar cieņu Ingrida. Tiek gatavota sudziba policijai

I Igorrabota 09.12.2020

29667699 Kārļa numurs (iespējams ka vārds ir izdomāts un bieži maina numurus)

I Indulisstepans 22.12.2020

Этот человек взялся за работу по демонтажу старого сарая, вечером взял аванс 20евр и пропал ... Пришлось искать другого человека