Kārlis Kalnins - Zagšana

Gribu brīdināt par cilvēku kas tiešām taisa problēmas sev un citiem pirmā viņa rīcībā zagšana apzadzis vairākums cilvēkus un firmas un darba devējus. Māk notēlot ļoti labi un nejusties nemaz vainīgs ja viņu kur pieķer. No visām darba vietām tiek izmests dēļ zagšanas un tehniku laušanas.. Šobrīd viņš braukā ar seat sudraba pelēkā krāsā mašīnu Nr zīme Vr 347
strādā firmā Montegro SIA arī šī firma piesedz cilvēkus ar nelegālām algām un tādiem ka Kārlim pa ceļam šāda veida darbs tāda firma. Cilvēki kas cietuši ir daudz tik viņš vienmēr tiek cauri sveikā bet redz ka dzīvē gadās beidzot ir papīri policija un ir policijas acis bet tas jau viņu neaptur tāpat tiek zagts un vēl visādi citādi brīnumi.. Pirms te liku ierakstu skatos ka kāds jau ar par viņu šeit ziņojis taka ievadiet meklētājā Kārlis Kalniņš un izmetīs viņu te. Pieliku bildi lai varat atpazīt.