www.sudzibas.lv Kārlis Kalnins Krāpšana zagsana

Kārlis Kalnins - Krāpšana zagsana

Https://www.facebook.com/karlis.Kalnins.35
sveiki vēlos brīdināt sievietes un darba devējus un citus cilvēkus bet vairāk sievietes un darba devējus. Šis cilvēks māk ļoti labi tēlot ka īsts aktieris iegūst uzticību un tad sāk darba vietas zagt tāpat sievietēm stāsta tādas pasaku lietas lai tik iegūtu uzticību.. Zagšana meli ir viņu dzīves prioritāte. Viņam ir pilns ar parādiem tiesības dēļ parādiem bloķētas šobrīd alimentus bērniem maksā valsts viņš valstij parādā tūkstošus un nerunāsim par citām iestādēm.. Un galvenais ka no cilvēkiem aizņemas naudu un pazūd jeb apzog un tēlo ka nav vainīgs.. Ļoti daudzi cietuši varu tikai nodot tel num lai zvana un jautā bet te būs arī jau citi kas rakstīja ka ar cietuši tāpat kā es arī uz mana vārda sataisīja sodus mašīnai kad bij' tiesības sodus maksāju pati jo viņš nozuda... Šobrīd viņš aktīvi sēž badoo kur jau mēģina sevi pataisīt par labo. Daži ieskati no cietušiem pārējiem var uzzvanīt un pajautāt par viņu. Plus no īrētiem dzīvokļiem aizbēg nesamaksājot.

Papildināts Mazina inga 01.02.2021

Varu nodot kontaktā num kuri cilvēki cietusi

M Mazina inga 01.02.2021
Zagsana

Šis cilvēks izmanto sievietes un darba devējus iegūst uzticību un lūk pierādījumi ka viss notiek tālāk apzog .ir kontaktu nr kuri cilvēki cietusi ..ļoti ātri māk iegūt cilvēku uzticību tāpēc būsim visi modri nelausim tikt apmācītiem apzagtiem

Purva Ezelis 02.02.2021

Kas tas par kropli bildē? Ceru, ka tas neesmu es,it kā mans vārds un uzvārds.

M Mazina inga 13.02.2021

Ja bilde nav tava tad jau neesi tu

S secinajumi 02.02.2021

Jorens Godiņš darījā līdzīgi, meloja, izmānīja naudu, neatdeva un negrasījās atdot, kamēr nepiedraud nekas nebūs. Tādi ir daudzi cilvēki, kad būs aizņēmies atdot netaisīsies. Pa galvu tādiem mē.s.liem!

S Sarms 02.03.2021
Paradi

Kārlis Kalniņš izireja pie manis dzīvokli un nauda nav samaksāta un durvis ar nav sataisītas.esiet uzmanīgi no šī cilvēka Jelgavas varonis