Karāls apbedīšanas aģentūra,kafejnīca "Gaujas Lukss" - bēru mielasts

Pagājušo nedēļu rīkoju bēru mielastu šinī kafejnīcā, un esmu šokēta par galdu noformējumu, cik šausmīgi maz ir uz tā galda ēst, un vispār varēja jau arī laipnāk apkalpot, un cilvēcīgāka attieksme būt pret cilvēkiem kuriem jau tā ir grūti!!! Cienījamais īpašniek, ja rīko tādus pasākumus, tad arī padomā par cilvēkiem, nevis tikai par savu labklājību, kā vairāk noplēst naudu no cilvēkiem, un mazāk uzlikt uz galda!!! KAUNS!!!

I

I Iveta 07.04.2011

Piekrītu rakstītājam par šo iestādi ir sūdzējušies ļoti daudz cilvēki pat raidījumā Tautas balsī bija par šo iestādi, kur varēja redzēt cik drausmīgi izturās apakalpojošais personāls un kāds ir piedāvātais "ēdiens", reiz kad iegriezos šajā iestādē viņi pusstundu man stāstīja cik viņi ir labi, lēti un kvalitatīvi un cik drausmīgi, dārgi un nekvalitatīvi ir kaimiņi kas atrodās blakām cik atceros banketu zāle Zem spārna uzskatu, ka tas ir zemiski aprunāt konkurentus pie tam ir nācies apmeklēt šo iestādi un varu teikt tikai to labāko Gaujas Luksā nācās griesties tikai tāpēc, ka tur bija jau aizņemts. Nevienam neiesaku šo kafejnīcu Gaujas Lukss.