Karāls apbedīšanas aģentūra,kafejnīca "Gaujas Lukss" - bēru mielasts

Uzticoties krematorijas darbinieces ieteikumam, izvēlējāmies organizēt bēru mielastu kafejnīcā " Gaujas Lukss" . Tādu vilšanos un bezkaunību mēs- aizgājēja tuvinieki piedzīvojām pirmo reizi dzīvē. Tur nekaunīgi tiek izmantots sērojošo tuvinieku emocionālaias stāvoklis, un sarūgtinājums paliek milzīgs. Pakalpojuma kvalitāte NE TUVU neatbilst " Karāls" mājas lapā norādītajai reklāmai un cenai. Realitāte mielasta laikā ir absolūti neatbilstoša sarunātajam. Tur sirdsapziņa un godīgums ir sveši jēdzieni. Kauns.

S

Komentāri (26)

C Ciksis 10.03.2010

Maniem draugiem bija mielasts šajā Gaujas Lukss. Kauns un negods, tik zemiski izmantot šoka situāciju, kad cilvēki ir emocionali sagrauti. Pilnīgs " uzmetiens" visbezkaunīgakajā veidā.

: :) 20.07.2010

Mēs arī esam rīkojuši šajā banketu zālē savu bēru mielastu. Pavisam nesen, jūnijā.Neko sliktu nevaru teikt, tikai labu. Jā, tas ir bizness. Un jā, viņi ar to pelna naudu, bet lai teiktu ka tas, ko runajām sakarā ar ēdienkarti, nesakristu ar to, kas ir bēru mielastā, absolūti nē. Pati sēdēju un skatīju ēdienkarti, loģiski ka ir atšķirība vai esat izvēlējušies vislētāko ēdienkarti vai kādu citu.
Jā arī mūsu mielasts vizuāli atšķīrās, piemēram, no tā kas ir foto, bet tāpēc ka mums nebija furšeta galds, kāds foto redzams, bet gan parastais mielasta galds. Tieši tāds kāds redzams video. Un ēdiena kvalitāte bija laba, viss skaisti un patīkami acij izgreznots. Apkalpojošais personāls laipns, gan menedžere, gan viesmīle, kas apkalpoja. Gan ar menedžeri bija patīkami kontaktēties, gan ar meiteni. Abas laipnas. Ar meitēnu pēc bēru mielasta pavisam forši parunājāmies. Patīkami. :)
Tā kā visa problēma ir lietu uztveršanā, mīļie cilvēki.

I iveta 14.11.2010

Pilnībā piekrītu pirmajam rakstītājam, kaut gan reklāmas ir saliktas nezin kādas gan internetā gan citur šī iestāde Gaujas Lukss ir vienkārši drausmīga, ejiet viņai garām ar līkumu ja negribat savu naudu izmest par neko un vēl sabojāt garstāvokli, nesen mjms tur bija bēru mielasts un par to pat negribās atcereties., nožēlojam, ka blakus baketu zālē Zem spārna bija jau aizņemta zāle kur esam jau bijuši un ir ļoti laba apkalpošana un pārējā atmosfēra.

U UZpauzes 14.11.2010

vēl sabojāt garstāvokli-TU APZJEDZI DURA KO TE SADRUKAJI?KAM BERES IR LABS GARASTAVOKLIS?TURKLAT PAMANIJU KA IEVIETOJI SUDZIBU UNN AR 2 MINUSU INTERVALU ABAS ATSAUKSMES ARI SADRUKAJI

I iveta 14.11.2010

Un vēl ko gribēju teikt, pēc BĒRU MIELASTA mums šajā iestādē "laipnās saimnieces" novēlēja UZ DRĪZU TIKŠANOS...

D DURAIIVETAI 14.11.2010

vēl sabojāt garstāvokli, -PATI SITO RAKSTI...TAD PAR CITU AUTOMATA PATEIKTU TEKSTU BRINIES, GALIGI DEBILA ESI?

I iveta 14.11.2010

Katrs cilvēks sapratīs, ka šie iepriekšējie komentāri ir šīs iestādes darbinieku rakstīti, tāda pati attieksme šiem darbiniekiem ir pret klientiem, kad nauda par banketu ir samaksāta, pret jebkurām pretenzijām attieksme ir tieši šāda. Ta kā paši izlemjiet.

D DURAIIVETAI 14.11.2010

TU NEUZMINEJI, NENAK PAT PRATA TUR STRADAT.VIENKARSI JA KADA NEDAPISTA NOGRIBEJUSIES KUCE GREIZI MULT, AIZRADU.

I iveta 14.11.2010

Man prieks par Jūsu zemo attīstības līmeni, CERU KA PĒC PĒDĒJĀ KOMENTĀRA visiem ir skaidrs par Gauja Lukss aizstāvi (darbinieku ), iesaku aiziet pie psihiatra.

D DURAIIVETAI 14.11.2010

JUMS VAJAG PPSIHIATRU, LAIKAM VISA GIMENE SLIMO JA REIZ TIK LABI ZINAT SO ARSTU.

BIJA TEIKTS KA PAT NETAISOS TUR STRADAT.TIKAI PATEICU VIEDOKLI KA BERES -vēl sabojāt garstāvokli, ...PATIESI SLIMA PSIHE JUMS TAD IR, UJA BERES JUMS IR JAUTRS GARASTAVOKLIS...

T tOIveta 14.11.2010

Jums kundzit ir ļoti liels IQ...LOL bērēs ar jautru un labu omu jūs ejat, tas patiesi ir slimi.Ceru tagad visiem ir skaidrs ka Iveta ir psihiski ļoti slima.

T tOIveta 14.11.2010

Vispar cenas ir visam tagad dargas, un kundze iesaku jums apskatities cik maksa produkti, nodokli, algas, elektriba, telpas, apkure-un tad raudat par cenam.Muslaikos SAIMNIECE KURA NAV SLINKA MIELASTU PATI UZRIKOS.Tacu te jau grib pašikot pa leto un tad psiho

O o 14.11.2010

izskatās, ka kāds slimais ticis pie datora un nu var sevi pilnībā realizēt - kā nu prot

T tOO 14.11.2010

Tā Iveta točna slimā kaut kāda.

A A 14.11.2010

izskatās, ka kāds slimais ticis pie datora un nu var sevi pilnībā realizēt - kā nu prot, jums Iveta vajag ārstēties un ātri.

O o 14.11.2010

Izskatās, ka Iveta te ir vesela, atšķirībā no pacienta, kurš viņu noliek - rodas iespaids, ka šis cilvēciņš ar visai ierobežotajām prāta spējām visu dienu pavada šajā sūdzībā (acīmredzot pat ļoti pamatotajā) un mēģina pazemot sūdzības iesniedzēju. Ir pat ļoti ticams, ka tas ir attiecīgās iestādes darbinieks vai īpašnieks - vismaz daudzmaz saprātīgs cilvēks tā nemēdz rīkoties.

O O 14.11.2010

Izskatās, ka Iveta te ir galīgi slima, atšķirībā no citiem, kurus viņa noliek - rodas iespaids, ka šis cilvēciņš ar visai ierobežotajām prāta spējām visu dienu pavada šajā sūdzībā (acīmredzot pat ļoti pamatotajā) un mēģina pazemot sūdzības iesniedzēju. Ir pat ļoti neticami, ka tas ir attiecīgās iestādes darbinieks vai īpašnieks - vismaz daudzmaz saprātīgs cilvēks tā nemēdz rīkoties ka Iveta.

O O 14.11.2010

Izskatās, ka Iveta te ir galīgi slima, atšķirībā no citiem, kurus viņa noliek - rodas iespaids, ka šis cilvēciņš ar visai ierobežotajām prāta spējām visu dienu pavada šajā sūdzībā (acīmredzot pat ļoti pamatotajā) un mēģina pazemot oponētājus. Ir pat ļoti neticami, ka tas ir attiecīgās iestādes darbinieks vai īpašnieks - vismaz daudzmaz saprātīgs cilvēks tā nemēdz rīkoties ka Iveta.

O o 14.11.2010

2 komenti no Ivetas, bet
daudz no tā loha.
Manu niku tu losi drīksti neizmantot

O o 14.11.2010

šīs lapas administrators, kurš reizēm diezgan padzēš sūdzības, varētu gan nobanot to neadekvāto drukātāju un izdzēst tās stulbības

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes