Kapteiņa Osta - Sūdzība

Biju veicis rezervāciju 2 namiņiem un kamīnzālei ar saunu un kublu uz 31.12-01.01.2016 . Ar Kapteiņa ostas darbinieci jau bijām vienojušies par kopējo apmaksas summu un citām lietām kā arī par to, ka nosūtīs man avansa rēķinu . Trīs dienu laikā to nesaņemot sāku interesēties kas par lietu. Bija nepieciešamas vairākas stundas lai vispār tur kādu sazvanītu. Pacēla klausuli sieviete kura neko sakarīgu nespēja man izskaidrot, bet nojautu ka kaut kas nav kārtībā. Klausule tika iedota vīrietim, kurš arī sākumā neko sakarīgu nebija spējīgs izskaidrot bet galu galā pateica, ka diemžēl kāds cits jau arī bija veicis rezervāciju uz kamīnzāli, saunu un kublu.Teicās visu noskaidrot un atzvanīt man. Protams neviens man neatzvanīja tuvāko stundu laikā. Pēc neskaitāmiem zvaniem no manas puses tomēr Kapteiņa osta pateica ka otra rezervācija bija veikta mazliet ātrāk un kad man jāpaliek bez šā. Interesanti, kā var pārdot vienu preci diviem patērētājiem ???

C