Kalngale Auto - Riepu remonts

Nolaida riepa jo uzbraucu uz nelielas naglas.pats noņēmu un aizvedu pie viņiem lai ieliek vienkārši diegu jo caurums mazs.
Pec neilga laika skatos ka izjaukuši riepu, un lai ieliktu diegu viņi ielikuši ielāpu mazajam caurumam no iekšas un beigās paprasija vai vajag nobalansēt...(jo pa to vel jāmaksā atsevišķi)
Protams ar kredītkarti nevar norēķināties un čeku arī nedeva.
Dēļ mazā cauruma paprasija vairāk kā 4Ls.

X

Ausainītis 05.11.2013

Diegs ir tikai pagaidu vadiants, lai nokļūtu līdz tuvākajam servisam, caurumu azlīmēšanai riepā lieto speciālus ielāpus. Tas, ka ritenis pēc katras riepas pārmontēšanas ir jānobalansē, arī ir pašsaprotami.

I Ingrīda Vīduša 06.11.2013

Piekrītu iepriekš rakstītajam.. pagaidu variantu nevar atstāt.. jālīmē ciet un basta.. tas tak nav dārgi.. ja jau auto lieto, maksā ragā :)

K Kristaps Ratnieks 06.11.2013

Kalngale Auto visu ir izdarījuši pareizi, ja būtu čeku vel iedevuši, tad vps perfect.
Ap 4Ls par riepas remontu ir normāla cena.