Kalēji Rēzeknes rajons Ozolmuižas pag. - Apmāns

Lieliska atpūtas vieta jaunajam pārim starp baznicas ceremoniju un vakara galdies.. Nevienam neiesaku turp kadreiz braukt. !!!!!! NEDOD DIEVS PIE TADIEM SAIMNIEKIEM TIKT!!! Vasarā mums tur bija kāzu svinības paredzētas, rezervētas telpas uz plkst 16:00 un pat programma no saimnieces puses paredzēta. divas dienas pirms kāzām bijam velreiz visu apskatit un noprecizēt laikus. Kāzu dienā atbraucām precīzi laikā, un ko Jūs domājat -ārā lietusgāze, bet telpas atdotas citiem "Svarigākiem viesiem", programmu vinja ir pārdomājusi sniegt, bet kur nu vēl.. izradās atbrauc arī vēl vieni kāzinieki - viņiem arī telpas uz plskt 16:00 rezervetas... Nez kāsaimniece domāja telpās kuraas maksimums ielistu 30 cilvēki sabīdīt divas kāzas vienā laika ar kopēju viesu skaitu virs 100 ? Gala punkts bij tad kad saimniece pateica nepatik brauciet prom..! Nevienam jaunajam pārim nenovēlu šadus saimniekus kāzu dienā. Jā jā - tā ir tā pati vieta http://www.rezeknesnovads.lv/rrp/lv/content/2/6/146/?p_id=738

T Twwister 11.03.2013

Bet kam pieder?KALEJI dzirdets nosaukums, kur saimnieks nav tas godigakais arii.

Ausainītis 11.03.2013

Man arī būtu interesanti uzzināt saimnieku vārdus!