www.sudzibas.lv Kaja SIA Klientu maldināšana

Kaja SIA - Klientu maldināšana

Vēlējos pabrīdināt cilvēkus neielaisties ar Sia"Kaja". Uzņēmums specializējas žalūziju tirdzniecībā. 28.04 ieradāmies pie viņiem. Izvēlējāmies ko vēlamies. 29.04 pie mums ieradās meistars ( firmas īpašnieks), lai precīzi nomērītu vajadzīgos izmērus. Mūs apmierināja cena divām logu ailēm 120€ par katru. Kopā ar darbu un izgatavošanu 260€ termiņš 1 nedēļas laikā, par cik pa vidu iekrītot svētki, tad vēlākais lidz 07.05.21
Un tad viss sākās...
Žalūzijas tika līdz mums tikai 12.05, pie uzstādīšanas tika konstatēts, ka nav vajadzīgajā izmēra. Līdz ar to loti atvainojās, un solīja 2 nedēļu laikā izlabot visu, un par neērtībām iedot labu atlaidi, vēl sazvanoties ar biroju tika jautāts, cerams atlaide nebūs tikai 20€ apjomā, uz mēnesi gaidot. Atbildēts tika nē noteikti būs vairāk. Tad nu pienāca 26.05.21 kad ieradās meistars un visu uzstādīja, un prasa mums 260€, es atbildeju, ka došos uz ofisu jo man tur būšot atlaide dēļ ilgās gaidīšanas. Ierodoties ofisā, mani nolika fakta priekšā, ka 260€ esot jau ar visu atlaidi.
Stāsta morāle ir tāda, ka jau sākumā pēc nepareizo izmēru izgatavošanas tika solīts kompensēt neērtības ar atlaidi, un lai klients neizvēlētos konkurentus, kas viņu pieļautās kļūdas vietā izgatavotu atbilstošos izmērus nedēļas laikā, neviss gaidītu kļūdu labojumu 2 nedēļas, bez apsolītās kompensācijas. Atvainojos par garo rakstu bet neiesaku nevienam šo firmu. Man laiks ir dārgs tapec piekritu darijumam ar viņa ātrajiem termiņiem, bet galā iznāca kā iznāca... Liels fuj SIA KAJA!

E Edgars Kaminskis 06.10.2022

No kuras dienas skumbrija sava sula saucas par makreli ? Vai nevajadzeja kadigi informet pircejus ko vini perk veikala vispar